Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Plavání kojenců a batolat – Aquacentrum Šutka a Pražačka
Plavání kojenců Šutka
Letní sporty

Plavání kojenců a batolat – Aquacentrum Šutka a Pražačka

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v aquaparku Šutka na Praze 8 a v novém výukovém bazénu na Pražačce, Praha 3 – již od listopadu 2015.
Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v Aquacentru Šutka v Praze.

Výukový bazén je zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání pro děti, šatnové zázemí se sprchami, dětský koutek, prostor pro sušení vlasů. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Bazén není přístupný veřejnosti. Bazén pro plavání kojenců je nerezový, vhodný pro děti od 6 měsíců, teplota cca 31°C.  Bazén u vodního baru má teplotu vody cca 29°C a zde plavou starší děti. Vstup je přes hlavní šatny.

Doprovod se může přijít podívat na pokroky dětí kdykoliv, ostatní zájemci o plavání po předchozí domluvě. Recepční k dispozici po celou dobu kurzu.

Provozovatel

Plavání Delfín

Čimická 848/41
180 00 Praha 8
Tel.:
+420 731 676 533
Tel.:
+420 731 676 533
Email:
info@plavani-delf...
WWW:
www.plavani-delfi...
WWW:
www.plavani-delfi...
GPS:
50,126013 14,436207
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Cena: 360 Kč

Poznámka:12 lekcí - 360 Kč/lekce. Celková cena kurzu: 4320 Kč

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Kluziště na hřišti u ZŠ Glowackého

Kluziště ZŠ Glowackého na Praze 8 bude otevřeno do konce února (v závislosti na počasí).
Praha 8, Praha

Noc domečků

Přespávací akce, která bude zaměřena na hry.
Praha 8, Praha

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Aquacentrum Šutka

Aquapark Aquacentra Šutka nabízí mnoho atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! V aquaparku naleznete 2 velké tobogány, 3 skluzavky, divokou řeku, dětské brouzdaliště pro nejmenší, relaxační bazén a vířivku nabízející příjemný relax.
Praha 8, Praha

Plaveme pro radost

Voda je zdrojem života. Naučte se s námi jak se v ní efektivně pohybovat (plavat). Mít z pobytu v ní radost a být v bezpečí. Vnitřní motivace je hnacím motorem pro zdokonalení plaveckých dovedností. My ji podporujeme a rozvíjíme.
Praha 8, Praha

Čimický háj

Čimický háj je následníkem dubohabrového lesa zvaného Temeliště, který náležel bývalému velkostatku v Libni a následně zemskému velkostatku v Bohnicích.
Praha 8, Praha

Zámeček Jabloňka v Troji

Stavba z konce 18. století na obdélném půdorysu je situovaná do svahu. Zámeček, malebně umístěný na vysoké skále nad Vltavou, vytváří prvořadou dominantu severovýchodní části Prahy. Objekt se od svého vzniku nazýval pouze „Zámeček“, teprve zhruba během 70. let 20. století se vžil název „Jablůňka“.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Praha, Praha

Camp Sokol Troja

Kemp Sokol Troja poblíž Zoo Praha je v provozu již od šedesátých let minulého století. Jedná se tedy o kemp s dlouhou historií, kvalitním zázemím a službami.
Praha 7, Praha

River Camping Prague v Troji

River Camping se nachází na břehu Vltavy, v zeleném pásu, který se táhne podél řeky. Jeho poloha poskytuje velmi dobré spojení s centrem Prahy. Botanická zahrada a Zoo jsou vzdálené jen 1 km. V blízkosti kempu je několik stezek pro jízdu na kolech a kolečkových bruslích.
Praha 7, Praha

Restaurace Svatá Klára

Restaurace Svatá Klára je do odvolání uzavřena. Děkujeme za vaši přízeň a včas vás budeme informovat o znovuotevření restaurace.
Praha 7, Praha