Úvod > Co chcete dělat? > Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze
Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Pro každou akci je vybráno jedinečné pražské prostředí, které dotváří atmosféru setkání a umocňuje zážitek z netradičního menu, o které se vždy starají slavní šéfkuchaři. Forbidden Taste pop-upu se účastnil například i Jaroslav Zahálka, který je dlouholetým členem elitního klubu Club Des Chefs nebo Stephen Senewiratne ze Srí Lanky. Na posledním Forbidden Taste vařil Shahaf Shabtay, šéfkuchař pražské restaurace SaSaZu a guru v oblasti fusion chutí, který pro hosty připravil asijské menu spárované se zajímavou selekcí vín.
 
Historicky první Forbidden Taste se odehrál v prostorách bývalé trafostanice, další uprostřed Forbidden Spotu, tedy nejbarevnější galerii na světě, kde byl dezert podáván na kartáčku. Akce s názvem Music of the future se odehrála v areálu Pragovka, v utajeném sále, který v roce 1907 sloužil jako jídelna pro všechny zaměstnance závodů Praga. A nevynechal se ani legendární Mystic skatepark na ostrově Štvanice v Praze. Poslední Forbidden Taste 2016 přenesl návštěvníky na nejvyšší patro zatím prázdné budovy ArtGen v pražských Holešovicích.
 
Forbidden Taste je určen pro milovníky dobrého jídla, které už návštěvy restaurací omrzely.

Nutností je registrace přes webové stránky. V den konání obdrží účastníci sms a email s podrobnými informacemi. Akce se může zúčastnit maximálně 30 osob. Rezervaci je možné provést pro maximálně dvě osoby. Po jídle je prostor na skleničku a případnou socializaci.
 

Provozovatel

Forbidden Taste o.s.

Služská 1865/15
182 00 Praha
Tel.:
+420 732 334 322
Email:
popup@forbiddenta...
WWW:
www.forbiddentast...
GPS:
50,124528 14,449542
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

1,5 hodiny