Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Salabka – do Prahy nejen za vínem
Usedlost a vinice Salabka
"> Usedlost a vinice Salabka "> vinný apartmán "> bylinkový apartmán "> historický apartmán "> Restaurant Salabka "> Restaurant Salabka "> nocní pohled na restauraci s terasou "> Cuisine du soleil "> vinný sklep "> vinárna "> Vinarství Salabka "> Vinarství Salabka "> První Pražská Palírna
Přidat foto
Ubytování

Apartmány Salabka – do Prahy nejen za vínem

Přijeďte netradičně za vínem do Prahy na největší pražskou vinici Salabka, prohlédněte si zde výrobu vína od pěstování keřů vinné révy až po špuntování lahví a ochutnejte místní víno ale i slunce na talíři, které nabízí naše Cuisine du Soleil! Nebo se ubytujte v netradičních apartmánech ve vinici.
Výjimečný komplex historické památkově chráněné usedlosti a největší pražské vinice Salabka nabízí nečekané možnosti vinařské turistiky, gurmánských zážitků a netradičního ubytování. To vše naleznete v jedné z nejvyhledávanějších městských částí v Troji v sousedství zoologické a botanické zahrady a Trojského zámku.

Můžete se u nás ubytovat ve vinných, bylinkových či historických apartmánech nazvaných po starých řemeslech a povoláních, zajít na degustaci kvalitních vín vyráběných přímo na místě a prohlédnout si celé vinařství včetně první pražské palírny ušlechtilých kořalek, udělat si piknik mezi vinnými keři, zagrilovat ve vinici s vyhlídkou na pražské panorama a nebo ochutnat naši jedinečnou sluneční kuchyni v restaurantu Salabka, kde se snoubí chutě a vůně všech krajin světa a moře, nabité energií slunce a geniem loci místa s dávnou historií.
Zobrazit více