Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion Větrný mlýn - ubytování v Praze

Penzion Větrný mlýn - ubytování v Praze

Ubytování
Vyražte na výlet do Prahy a ubytujte se v krásném penzionu Větrný mlýn. Příjemné a klidné prostředí, bohatá snídaně, dobré spojení do centra města. Ubytování v Praze nemusí být jen v činžáku - objevte Penzion Větrný mlýn - ubytování v klidné části Praha 6.
Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami. Rodinný hotel Penzion Větrný mlýn vám poskytne kvalitní a příjemné přenocování v penzionu s možností parkování, který má celkem 11 pokojů – jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj. A navíc i 2 apartmá vhodná pro pobyt větších rodin či skupin do 5 dospělých osob. Ke každému pokoji je zdarma vlastní parkovací místo!

Prostorné pokoje a apartmá s předsíní kde je vlastní pohodlná koupelna a WC, lednička – minibar, SA či DIGI TV, telefon, vestavěný trezorek na cennosti a WiFi připojení k internetu zdarma. Bohatá snídaně je v ceně ubytování. Penzion disponuje také vlastním bezplatném a bezpečném parkovištěm v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking). Rádi zajistíme také individuální transport na letiště Ruzyně, do centra, i do okolí Prahy a jinam. Vstřícný přístup k hostům je samozřejmostí. Ačkoliv je náš penzion blízko u letiště, tak centrum je nedaleko a buďte bez obav – náš menší rodinný hotel je mimo letový koridor a provozem letiště nebudete rušeni.

Pražský hrad a historické centrum i rekreační zóna hlavního města Prahy, letiště a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2018
18.11.
28.2.
Kluziště v OC Šestka

Kluziště v OC Šestka

Praha 6, Praha
30.11.
24.12.
Vánoční trhy na Jiřáku

Vánoční trhy na Jiřáku

Praha 5, Praha
1.12.
31.3.
Bruslení na zimním stadionu Hvězda

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí