Úvod > Aktivity & akce > Akce > Open air festival Divadla Bratří Formanů Arena 2018

Open air festival Divadla Bratří Formanů Arena 2018

Kdy 14. červen 2018 - 24. červen 2018 Hudební a divadelní akce
Open air festival divadla, nového cirkusu, hudby a současné vizuální tvorby ARENA Divadla Bratří Formanů proběhne již podruhé na Smíchovské náplavce u železničního mostu od 14. do 24. června 2018.
Druhý ročník open air festivalu ARENA Divadla Bratří Formanů proběhne na Smíchovské náplavce u železničního mostu od 14. do 24. června 2018. Přijďte se podívat na představení osobně vybraná Petrem Formanem!

Poprvé se v Praze objeví švýcarský provazochodec David Dimitri, který vystupoval i v nejznámějším cirkusovém uskupení Cirque du Soleil. Jeho představení L´Homme Cirque je v současnosti nejslavnější one-man show ve světe nového cirkusu. V programu je i jedno z nejoriginálnějších představení na poli nového cirkusu: L´Absolu, unikátní metafyzický cirkus o vztahu člověka a přírody se odehrává v naprosto výjimečném prostoru pro diváky. Světovou premiéru bude mít na festivalu představení Alea připravené přímo pro Prahu letošními absolventy známé cirkusové školy FLIC v Toríně. A nejen na nejmenší čeká Aladin z dílny Matěje Formana.

Nechybí ani doprovodný program: koncerty, výstava, průběžné vystoupení v areálu festivalu a workshopy pro děti i dospělé.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 6. 2018

Ubytování a restaurace v okolí