Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Za rohem – Na břehu Rhôny
Gurmánská turistika

Bistro Za rohem – Na břehu Rhôny

Na Výtoni Za rohem začínáme vařit. Pozvolna, ale o to poctivěji. Každou středu a každý čtvrtek můžete přijít na večeři. Navíc pro gurmány umocněnou párováním s vínem.
Proč Bistro? Před čtyřmi lety jsme otevřeli naše první na Puškinově náměstí. A dělá nám radost. Naše kolegyně Kamila, která stála u začátků naší pobočky v Karlíně před sedmi roky a pak pomohla postavit celé bistro na Praze 6 na nohy už chce další výzvy. A tak si vzala na starost postupnou proměnu Rohu na Výtoni v malý vinný bar s bistrem. Veškerá oblíbená vína zde samozřejmě najdete stále a k tomu můžete objevovat i taje naší teplé kuchyně. Pro začátek vaříme vždy středy a čtvrtky.
 
Kdo vaří? Náš kolega Tomáš, který dlouhou dobu řídil provoz na Výtoni se postupně do vaření zamiloval. Znáte jeho skvostnou kuchyni z ochutnávek, které Za rohem pořádal. Poslední měsíce tráví na stážích mezi profesionální kuchyní a pekárnou. Nyní se rozhodl, že dva dny v týdnu věnuje péči o kuchyni Za rohem pravidelně. K tomu mu asistuje Kamila (naše expertka na cukrářské laskominy a žena s bystrým citem pro podobu servisu). A trochu jim pomáhá Filip, nadšený kuchař amatér při našich cestách ve Francii, jeden ze zakladatelů Na břehu Rhôny.
 
Přijďte ochutnat naše menu. Těšíme se na vás od 17.00 hodin. Vzhledem k omezené kapacitě prostor rezervace provádějte včas na telefonu 604 097 835. .Každé tři týdny se menu mění, inspirujeme se náladou a dostupnou surovinou v závislosti na ročním období.
 

 
Zobrazit více