Úvod > Co chcete dělat? > Botel Admirál
Gurmánská turistika

Botel Admirál

Na botelu Admirál, pevně kotvícím mezi Vyšehradem a Palackého mostem, naleznete stylově zařízený interiér s dokonalou atmosférou luxusně vybaveného zaoceánského parníku.
 V útulném prostředí restaurace, kapitánského klubu a terasy můžete posedět u romantické večeře nebo v uzavřeném salónku uspořádat narozeninovou oslavu. Není problém nechat se oddat přímo na terase lodi a prožít zde nezapomenutelné chvíle.

Restaurace nabízí svým hostům kromě krásného výhledu na panorama Prahy rozmanitý výběr pokrmů z domácí a mezinárodní kuchyně. Kromě pestré nabídky masových specialit a rybích variací naleznete v jídelním lístku i speciality šéfkuchaře Petra Valáška. Pokud si ke zvoleným chodům nebudete jisti výběrem vína, profesionální a ochotný personál vám poradí. Vinný lístek je sestaven jak pro příležitostné konzumenty, tak pro opravdové milovníky vína, kteří mohou vybírat z tuzemských vinic, dále pak z významných italských, německých, rakouských a francouzských vinařských regionů a Nového světa. Podobně se posádka Admirálu postavila ke skladbě nabídky kvalitních koňaků, brandy, prémiových rumů a destilátů.

Restaurace získala prestižní ocenění v podobě Zlatého lva pro sezónu 2020.
 
Zobrazit více