Úvod > Co chcete dělat? > Exkluzivní Hotel General v Praze
Ubytování

Exkluzivní Hotel General v Praze

Podle hodnocení návštěvníků, kteří po odjezdu hodnotili kvalitu služeb jednotlivých ubytovacích zařízení, se stal nejlepším hotelem v ČR. Exkluzivní pětihvězdičkový pražský hotel General, se nachází v tichém středu města mezi Vltavou a obchodní zónou Anděl.
Toto ideální umístění umožňuje hostům snadný přístup ke všem hlavním turistickým atrakcím a obchodním příležitostem krátkou pěší procházkou nebo několikaminutovou jízdou snadno dostupnou městskou hromadnou dopravou.

Hosté oceňují od počátku existence hotelu osobní přístup, klidnou a jedinečnou atmosféru hotelu, nemluvě o komfortu a mimořádných službách. Proto dnes hotel patří k nejdoporučovanějším luxusním hotelům v Praze.

Hotel General byl založen v roce 2007 po rozsáhlých rekonstrukcích historické budovy, která na tomto místě stála již od roku 1890.

Dnes pro pohodlí našich hostů nabízí hotel 20 unikátně zařízených pokojů (3 standardní jednolůžkové pokoje, 11 luxusních dvoulůžkových/manželských pokojů, 3 Junior apartmá a 3 apartmá General, která jsou tvořena vždy dvěma místnostmi). Výzdoba i interiér hotelu, každého jednotlivého pokoje byly inspirovány životem a činy slavných generálů a vojenských vůdců z historie celého světa.

Každý pokoj je jedinečný a je vybaven vším, co hotelový host potřebuje pro své pohodlí: samostatně ovládanou klimatizací, LCD televizí s bohatým výběrem programů, telefonem, bezplatným připojením na internet, mini-barem, sejfem, žehličkou a dále čajovarem a kávovarem jako pozorností podniku.

Jako další pozornost podniku a pro ještě větší pohodlí hostů nabízí hotel po příjezdu uvítací nápoj, různé slevy, romantický balíček služeb a další balíčky, dále chráněné parkování před hotelem nebo v kryté garáži s hydraulicky ovládaným vjezdem (za příplatek), restauraci, vinárnu a koktejlového baru ale také saunu.

Hotel General se těší na své hosty, kterým garantuje pohodlný a nezapomenutelný pobyt v Praze.

Provozovatel

Hotel General

Svornosti 1143/10
Smíchov
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 257 318 320
Tel.:
+420 257 318 440
Email:
hotel@hotel-gener...
Skype:
fo.general
WWW:
www.hotel-general...
GPS:
50,070300 14,409184
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

48,0 hodin