Úvod > Kalendář akcí > Závod O2 Pražská štafeta 4x5 ve Stromovce

Závod O2 Pražská štafeta 4x5 ve Stromovce

Kdy 23. červen 2020 - 25. červen 2020 Sportovní akce
Párty, aktivní pohyb, piknik a červnový podvečer s přáteli a rodinou. To a mnohem více je O2 Pražská štafeta! Přijďte si užít 6. ročník štafetového závodu, který se koná v pražské Stromovce. Tentokrát vše potrvá opět celé tři dny!
Start a cíl pětikilometrových úseků Stromovkou je na Výstavišti, odkud běžci zamíří do zelené oázy klidu. Sestavte čtyřčlennou štafetu firemní, rodinnou nebo složenou z kamarádů a přijďte si užít příjemné odpoledne. Čtyřčlenné štafety mohou být firemní, rodinné či složené z kamarádů. Anebo z členů obchodních komor. Na samotné běžce během závodního odpoledne čeká celá řada příjemných bonusů. Každý člen týmu se může těšit na závodní tričko, baťůžek, cílovou medaili, startovní číslo na památku a mnoho dalšího. Týmy rovněž dostanou piknikové koše s občerstvením a dekou.

Jeden z nejoblíbenějších běžeckých parků hlavního města, čtyřčlenné týmy, party pod širým nebem, koncerty a RunCzech. To je O2 Pražská štafeta 4x5 v režii RunCzech, která se běží ve třech dnech!

Kdy se vydat na start
O2 Pražskou štafetu i můžete zaběhnout 23., 24. nebo 25. června. Stejně tak se v těchto dnech uskuteční v 17:00 Bambini Run, který je zcela zdarma. Po celé tři dny je navíc možné běžet pro dobrou věc, kde naši dobroběžci z řad firem a organizací přímo podporují vybranou oblast, kde chtějí pomáhat.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 1. 2020