Úvod > Aktuality > Pražská štafeta rozhýbe Stromovku!

Pražská štafeta rozhýbe Stromovku!

Vydáno 25. června 2019 Letní sporty
Jeden z nejoblíbenějších běžeckých parků hlavního města, čtyřčlenné týmy, party pod širým nebem, koncerty a RunCzech. To je O2 Pražská štafeta 4x5 v režii RunCzech, která se letos opět poběží ve dvou dnech! Celkem osm tisíc běžců rozpohybuje Stromovku v úterý 25., ve středu 26. a ve čtvrtek 27. června 2019.
O2 Pražská štafetaO2 Pražská štafet a4x5 se na Výstavišti v pražských Holešovicích po oba dny rozeběhne v 18 hodin. V rámci startovního balíčku má každý tým piknikový box s občerstvením, batůžek, běžecké tričko nebo medaili v cíli. Samozřejmostí je úschovna věcí a převlékárny.

Součástí Pražské štafety je hned několik doprovodných závodů. Pro nejmenší závodníky, děti od dvou do osmi let, je určený Bambini Run.

Ve středu 26. června se v rámci hlavního závodu poběží Diplomatic Cup (pro členy personálu zahraničních diplomatických misí, konzulárních úřadů a dalších organizací), Bank Cup (určený všem bankách a členům České bankovní asociace). O den později, ve čtvrtek 27. 6. na stejném místě od 18 hodin začne také Chambers Cup pro zaměstnance a členy obchodních komor a na trať vyběhnou také pracovníci zdravotnických zařízení ve Zdravotnickém běhu.
Královská obora Stromovka

Královská obora Stromovka

V sousedství holešovického Výstaviště leží Královská obora, dnes zvaná především jako park Stromovka. V současné době slouží k rekreačním, sportovním i kulturně vzdělávacím účelům. Rozloha obory se v různých dobách měnila, v současnosti se rozkládá asi na 95 ha.

Závod O2 Pražská štafeta 4x5 ve Stromovce

Závod O2 Pražská štafeta 4x5 ve Stromovce

Párty, aktivní pohyb, piknik a červnový podvečer s přáteli a rodinou. To a mnohem více je O2 Pražská štafeta! Přijďte si užít 6. ročník štafetového závodu, který se koná v pražské Stromovce. Tentokrát vše potrvá opět celé tři dny!