Úvod > Kalendář akcí > Burgerfest 2020
Burgerfest 2020
"> "> "> "> "> ">
4.9.
6.9.
+ Přidat foto

Burgerfest 2020

Kdy 4. září 2020 10:00 - 6. září 2020 18:00 Gastronomické akce
Tak dlouho očekávaná informace je tady! Začaly přípravy na již 9. ročník Burgerfestu, který bude zcela FAMÓZNÍ!

Čeká tě totiž rovnou trojka, která se má fakt ráda: burgery, kapely a mašiny! Prostě za jeden lupen ještě víc zábavy, kterou si po tom všem fakt zasloužíš. Protože vůbec poprvý v historii se Burgerfest spojí s dalším legendárním festivalem všech milovníků svobody a benzínu – Prague Harley Days a projektem Koncert pro 10 milionů, který je poděkováním všem našim záchranným složkám v boji s Covid-19. A POZOR: zakoupením vstupenky z předprodeje daruješ jednu další pro složky IZS, které nám právě v době covidové pomáhaly! Sleduj novinky brzy se dozvíš kde koupit nejvýhodnější lupen a hlavně na co všechno se můžeš těšit!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. 

Cílem festivalu tak je vyvrátit mýty o americké kuchyni, kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které zaslouží svůj festival! Základem je příprava z kvalitních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 6. 2020