!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vimperský Frňák 2020
Vimperský Frňák 2020
"> Vimperský Frňák 2020
7.8.
8.8.
+ Přidat foto
Festivaly

Vimperský Frňák 2020

Kdy 7. srpen 2020 17:008. srpen 2020
Vimperský Frňák letos bude! Druhý víkend v srpnu se Letní kino ve Vimperku rozehraje festivalovými barvami a přinese spoustu nevídaných zážitků.
S Frňákem do pohádek 

Letní sezóna se nemůže obejít bez tradičního festivalu Vimperský Frňák. Ten proběhne od 7. do 8. srpna v letním kině a na své si přijdou zejména děti. V programu jsou pro ně hned čtyři pohádky. O zábavu se postará také pražský Cirkus Kohoutegg. Chybět nemůže ani tradiční improvizování, které si v pátek budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Pro ty starší je pak připraveno kvízování o deskové hry, komiksy a další drobné ceny. Nikdo nepřijde zkrátka. Páteční večer bude ve znamení country folkové hudby od kanadsko-irského dua Bookie Baker, kterou při záři měsíce vystřídají místní poetové. Sobotní večer a vlastně celý festival zakončí představení Racek podle A. P. Čechova. 

V čase mezi představeními se můžete pokochat výstavou českého tvůrce koláží TMBK nebo si vyzkoušet některou z deskových her a komiksů.
 
Vstupné na oba dny je 80 Kč za dospělého a 50 Kč za dítě. Návštěvou Frňáku navíc podpoříte Centrum Paraple, kterému poputuje 5 Kč z každé vstupenky a celý výtěžek z kvízování. 

Tak neváhejte a zapište si do kalendářů! V pátek 7. srpna startujeme v 17 hodin a v sobotu již v 15 hodin.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 7. 2020
Státní zámek Vimperk

Státní zámek Vimperk

Vimperk, Jižní Čechy
Muzeum Vimperska

Muzeum Vimperska

Vimperk, Jižní Čechy
Dům U jelena ve Vimperku

Dům U jelena ve Vimperku

Vimperk, Jižní Čechy