Úvod > Co chcete dělat? > Výletní restaurace Vodník ve Vimperku
Gurmánská turistika

Výletní restaurace Vodník ve Vimperku

Výletní restaurace Vodník se nachází v romantickém prostředí bývalé plovárny ve Vimperku. Tato lokalita je vyhledávaným cílem při procházce nejenom místních obyvatel, ale i návštěvníků Vimperka.
Stylově zařízený interiér restaurace příjemně doplňují dobové fotky ze starých plováren. Hosty restaurace překvapí široká nabídka jídel včetně steaků a ryb na grilu. Umístění restaurace přímo u přírodního koupaliště dává této restauraci neopakovatelnou atmosféru a je často vyhledávaným místem pro pořádání privátních a firemních akcí. Nejmenší hosté určitě ocení dětský koutek a rodiče laskavý přístup personálu restaurace k dětem.

V restauraci je k dispozici 50 míst, v případě zájmu je možno využít salónek s krbem pro uzavřenou společnost s kapacitou 25 míst. V letních měsících hosté určitě rádi využijí možnost posezení na venkovní terase.

V těsné blízkosti se nachází sportovní areál, který v zimě nabízí skvělé sněhové podmínky pro příznivce běhu na lyžích a v létě je zde možno využít tuto lokalitu pro kempování.

Provozovatel

Výletní restaurace Vodník

K Vodníku 614
385 01 Vimperk
Tel.:
+420 602 499 122
Email:
info@restaurace-v...
WWW:
www.restaurace-vo...
GPS:
49,059027 13,761887
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Vimperk
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 
Státní zámek Vimperk

Státní zámek Vimperk

Vimperk, Jihočeský kraj
Muzeum Vimperska

Muzeum Vimperska

Vimperk, Jihočeský kraj
Městská zvonice ve Vimperku

Městská zvonice ve Vimperku

Vimperk, Jihočeský kraj