!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Dostupná Šumava - celodenní autobusové zájezdy s průvodcem pro seniory a osoby se sníženou mobilitou
Zážitky

Dostupná Šumava - celodenní autobusové zájezdy s průvodcem pro seniory a osoby se sníženou mobilitou

Program Dostupná Šumava je určen pouze pro osoby v důchodovém věku, držitele průkazu ZTP a ZTPP a pro vozíčkáře a jejich doprovod. Vypravte se znovu do míst, která jste si na Šumavě oblíbili!
Celodenní autobusové zájezdy s průvodcem, určené pro seniory a osoby se sníženou mobilitou. Zájezd se uskuteční při počtu 22 a více osob. Na společnou trasu bude autobus vyjíždět ze Sušice v úterý a ve čtvrtek, z Vimperka ve středu. Zájezdy se konají mimo hlavní turistickou sezonu - na jaře od poloviny května do poloviny června, na podzim od začátku září do konce října. Nástupní místa pro zájezdy jsou v Sušici (8:00) a ve Vimperku (8:30).

Pro letošek zůstává v platnosti trasa vedoucí na Hartmanicko, Prášilsko Železnorudsko. Dostanete se po ní ke kostelu sv. Vintíře, k osadě Hůrka, k jezeru Laka, do Železné Rudy (enviromentální centrum), dále na Špičák a Pancíř, do Zhůří (bývalá vesnice, meandry Křemelné), Hartmanice a Sušice (žel. st.). Pokaždé vás bude provázet průvodce, který vám vždy podá zasvěcený výklad.

Program Dostupná Šumava je určen pouze pro osoby v důchodovém věku, držitele průkazu ZTP a ZTPP a pro vozíčkáře a jejich doprovod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 8. 2020
16.1.
17.1.
Zadovská 30

Zadovská 30

Stachy, Jižní Čechy
30.5.
26.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Jižní Čechy
27.2.
28.2.
Šumavský skimaraton na Kvildě

Šumavský skimaraton na Kvildě

Kvilda, Jižní Čechy