!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Baurů Dvůr
Ubytování

Penzion Baurů Dvůr

Zažijte pohodovou a klidnou dovolenou na šumavské samotě, kde se výborně vaří, nejezdí tam žádná auta a na dvoře i v penzionu mohou děti řádit od otevření oček až po sladký spánek.
Penzion Baurů Dvůr se nachází v krásném prostředí centrální Šumavy a nabízí možnost prožít pohodovou a klidnou dovolenou pro rodiny s malými i většími dětmi.

Penzion má uzavřený dvůr a vede k němu pouze málo využívaná cesta. Do přírody je to pak pouze pár kroků.

Penzion Baurů Dvůr je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi. Penzion je nekuřácký. Nabízíme skvělé zázemí pro rodiče dětí (dětské postýlky, židličky, stupátka k umyvadlům...), které usnadní trávení dovolené mimo domov. Volně přístupné ledničky, rychlovarné konvice i mikrovlnné trouby jistě mnozí ocení.

Pro děti je připravena spousta zábavy uvnitř (dětská herna, dětský koutek, fotbálek, ping pong...) i venku a okolo penzionu (trampolína, houpačky, klouzačka, pískoviště a velký výběr odrážedel a kol).

Velmi dbáme na skvělou domácí kuchyni - vaříme z kvalitních surovin s ohledem na děti. Výborné jídlo je jedním z důvodů, proč se k nám hosté rádi vracejí.

Přijeďte vyzkoušet baby friendly penzion na Šumavě! Uděláme maximum pro vaše pohodlí a spokojenost.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020