Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Večerníčkův den
Vecerníckuv den na zámku Loucen
Akce pro děti

Večerníčkův den

Maxipes Fík a pan Krbec jako netradiční průvodci na dětských prohlídkách zámku, a setkání dětí se dvěma desítkami těch nejpopulárnějších postaviček z televizních Večerníčků při zábavných soutěžních disciplínách v zámeckém parku s labyrinty a bludišti.
Vydejte se s Křemílkem a Vochomůrkou na houby. Naplňte Bobu a Bobkovi celý klobouk kouzelníka Pokustóna mrkví. Podívejte se na živé představení Krkonošských pohádek v zámeckém amfiteátru. Naučte se od víly Amálky vílí valčík. A nezapomeňte zavítat do kutilské dílny Pata a Mata, nebo do polštářkové dílny veselého Kanafáska. Na setkání s Vámi se těší také Rumcajs s Mankou, Včelí medvídkové, nebo Maková panenka s motýlem Emanuelem.

V cíli putování čeká na děti kněžna z Rumcajsova Jičína se svou legrační češtinou, aby každého odměnila dárky.

Jistě zajímavou součástí programu jsou také besedy s tvůrci večerníčkovských seriálů Chaloupka na vršku a zbrusu nové Bílé paní na hlídání, jejíž úvodní díly můžete vidět s předstihem před podzimní premiérou v České televizi na Večerníčkově dnu na zámku Loučeň.

Provozovatel

Zámek Loučeň

Loučeň 1
289 37 Loučeň
Tel.:
+420 325 585 228
Email:
infocentrum@zamek...
WWW:
www.zamekloucen.cz
GPS:
50,285712 15,020060
 
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Příběh vánočního stromečku na zámku Loučeň – radosti Evropy

Již popáté budou zámecké komnaty vyzdobeny více než dvacítkou speciálně nazdobených vánočních stromečků.
Loučeň, Středočeský kraj

Silvestr v jednu na zámku Loučeň

Již tradičně vás zveme na netradiční zámeckou oslavu Silvestra. I tentokrát začínáme ve 13 hodin a opět navštívíme tři na hony vzdálené země.
Loučeň, Středočeský kraj

Zimní prohlídky zámku Loučeň

Již od roku 2011 je zámek Loučeň otevřen nepřetržitě po celý rok! Nebojte se proto přijet i v zimní sezóně.
Nymburk, Středočeský kraj

Silvestr na Chateau Mcely

Silvestrovská show.
Mcely, Středočeský kraj

Zámek Loučeň – zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.
Loučeň, Středočeský kraj

Labyrintárium Loučeň – první v České republice, jediné v Evropě

Jestliže hledáte něco, co nemá obdoby v Čechách, ba ani v Evropě, pak jste se ocitli na správné adrese. Přesně takovou raritou, kterou hledáte, ať už vědomě, či podvědomě, je labyrintárium, umístěné v loučeňském zámeckém parku.
Loučeň, Středočeský kraj

Prameniště Boží voda v Loučeni

Studánku Boží Voda dala vybudovat Marie Alžběta, vdova po generálu Karlu Boromeovi, knížeti z Furstenberku současně s pomníkem knížete padlého v napoleonských válkách.
Loučeň, Středočeský kraj

Jívový rybník

Nedaleko městečka Loučeň se nachází Jívový rybník, nazývaný také Jívák. Turisty sem láká okolní příroda, lesy nebo koupání.
Loučeň, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký hotel Maxmilián – romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.
Loučeň, Středočeský kraj

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!
Loučeň, Středočeský kraj

Lovecký hotel zámek Jívák

Hotel stojí na hrázi rybníka Jívák, uprostřed lesa. Původní stavba byla zbudována v roce 1935 jako pivnice s tančírnou. Později byla přestavěna na zájezdní hostinec. Zdejší kuchyně je známá nejen svými zvěřinovými specialitami, ale také přípravou na lávovém venkovním grilu a v domácí udírně.
Loučeň, Středočeský kraj

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.
Mcely, Středočeský kraj