Úvod > Aktuality > Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži
Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži
"> "> "> "> ">
Příroda

Prohlédněte si vzácné bonsaje na výstavě Floria v Kroměříži

  • Vydáno22. září 2021
Od 24. do 26. září 2021 proběhne na Výstavišti Kroměříž celostátní prodejní výstava Floria Podzim – Bonsaj. Tradiční výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou expozici vzácných bonsají a kamenů suiseki. Kvůli současné hygienické situaci proběhne celá akce podle bezpečnostních pravidel farmářských trhů.
Na Výstavišti Kroměříž proběhne od 24. do 26. září 2021 celostátní prodejní výstava Floria Podzim – Bonsaj. Tradiční výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou Národní výstavu bonsají a suiseki České bonsajové asociace. Kvůli současné hygienické situaci proběhne celá akce podle bezpečnostních pravidel farmářských trhů.

Návštěvníci na výstavě nakoupí vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z České republiky i ze zahraničí. Kromě tradičního prodeje rostlin, květin, stromů, keřů, zahradní techniky a dalších potřeb je připraven i doprovodný kulturní program, ve kterém vystoupí Stříbrňanka, Motýl Band CZ a Michal Tučný Revival band. Pod venkovními pavilony budou umístěny prodejní stánky výstava kaktusů, sukulentů a masožravých rostlin.
 

Celostátní výstava bonsají a suiseki bude v pavilonu B

výstava bonsajíCelý pavilon B bude zasvěcen mimořádné XXIV. Celostátní výstavě bonsají a suiseki. V pavilonu zhlédnete ojedinělou výstavu desítek bonsají a kamenů suiseki, budou zde probíhat komentované prohlídky i poradenská služba o pěstování bonsají. Nakoupíte zde vše potřebné pro pěstování bonsají včetně literatury, nářadí, keramiky a rostlinného materiálu.

Pro malé zahradníky bude otevřen i unikátní zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí pro malé i velké. Dospělí návštěvníci výstavy mají navíc vstup do Dětského světu zdarma.

Výstava bude otevřena každý den od 9:00 do 16:00 hodin, vstupné je 100 Kč.
Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž

Výstaviště Floria Kroměříž pořádá v průběhu roku výstavy a akce pro celé rodiny. Areál výstaviště se nachází na území bývalých Rybalkových kasáren v okrajové části Kroměříže.

Dětský svět Kroměříž

Dětský svět Kroměříž

Unikátní zábavní park nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí.

Další aktuality

14.10.
2021
Hostýn zažije Mysliveckou svatohubertskou pouť

Hostýn zažije Mysliveckou svatohubertskou pouť

Východní Morava | Kultura
6.10.
2021
České značky: Hamé

České značky: Hamé

Východní Morava | Gurmánská turistika