!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > #FilmDE: online přehlídka německých filmů
#FilmDE: online přehlídka německých filmů
">
10.12.
12.12.
+ Přidat foto
Festivaly

#FilmDE: online přehlídka německých filmů

Kdy 10. prosinec 2020 – 12. prosinec 2020
#FilmDE představí na platformě Edisonline.cz od 10. do 12. prosince mimořádnou kolekci tří desítek německých filmů. Festival zve na hrané i dokumentární filmy, komedie, dramata, kriminálky i lovestory, slavné režiséry i mimořádné herecké osobnosti.
V exkluzivní premiéře uvede nejnovější snímek Christiana Petzolda Undine, interpretaci mýtu o vodní víle, která si z letošního Berlinale odnesla hned dvě ocenění. Divácký úspěch slibuje i snímek Láska mezi regály. Jde o romanci z místa, kde není vidět nebe – z tenat supermarketu, v němž se řidič vysokozdvižného vozíku Christian zamiluje do okouzlující Marion z oddělení sladkostí. V německém originále si budou moci fanoušci režiséra Bory Dağtekina (Fakjů pane učiteli, Turecky snadno a rychle) užít Téměř dokonalá tajemství, další premiérou je snímek Všechna moje láska Edwarda Bergena. Zatímco první zmíněný ukazuje, co se stane, když se páry a přátelé po pár sklenkách rozhodnou vzájemně sdílet své smsky a telefonní hovory, drama Všechna moje láska nahlíží hluboko do vztahu tří sourozenců, na které dopadá krize středního věku.

Všechny zmíněné snímky budou uvedeny na festivalové platformě www.edisonline.cz v reálných časech ve virtuálním kinosále.

Vstupenky:
  • Předprodej vstupenek začíná 1. prosince na www.edisonline.cz, v sekci „Obchod“.
  • Cena vstupenky na jeden den 100 Kč, všechny tři dny 250 Kč.
  • Navíc ke vstupence na jeden den do virtuálního kinosálu získáte bonusový přístup do Edisonline.cz s 300 filmy na 14 dní zdarma. Ke vstupence na tři dny pak dokonce bonusový přístup do Edisonline.cz na 30 dní.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 11. 2020

Ubytování a restaurace v okolí