Úvod > Co chcete dělat? > Hotel The Julius Prague
Hotel The Julius Prague
"> "> "> "> "> "> "> Zdroj foto: FB The Julius Prague "> Zdroj foto: FB The Julius Prague "> Zdroj foto: FB The Julius Prague "> Zdroj foto: FB The Julius Prague
Přidat foto
Ubytování

Hotel The Julius Prague

Na Senovážném náměstí se v budově bývalé Investiční a poštovní banky nachází hotel The Julius Prague, patřící pod skupinu Julius Meinl. Hotel splňuje podmínky tzv. udržitelného ubytování a disponuje jak standardními superior pokoji, tak luxusními ateliérovými apartmány.
Hotel The Julius Prague se nachází v centru Prahy na Senovážném náměstí. Svým hostům nabízí klimatizované pokoje, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a bar. K dispozici je také nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a úschovna zavazadel.

Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a bezpečnostní schránku, samozřejmostí je vlastní koupelna, bezplatné toaletní potřeby a ložní prádlo. Mezi zajímavosti v okolí hotelu The Julius Prague patří Obecní dům, Staroměstské náměstí a Pražský orloj.

Neo-renesanční rezidence The Julius Prague uvítá hosty v kompletně zrekonstruované historické budově. Design interiérů s prvky art deco vytvořil tým oceňovaných italských architektů Matteo Thun & Partners. Hosté mají na výběr 168 pokojů ve velmi vysokém standardu provedení a většinu vybavenou obývacím prostorem a kuchyní, oddělenou ložnicí a funkční instalací moderních technologií 21. století.

Jednotícím prvkem pro celý The Julius Prague je inspirace stylem Alfonse Muchy. Barevná škála z jeho děl je přenesena do interiéru a dobu art deco reflektují jak jednoduchý funkční nábytek, tak doplňky. Prvotřídní vybavení podtrhují dřevěné dubové podlahy, moderní koupelny a jemné tkaniny a povlečení. Vše dohromady tvoří elegantní prostor se smyslem pro detail, ve kterém je útulno a stává se přirozeně domovem.

Nevšední prožitek na jednu noc nebo na měsíc a více si užijí všichni hosté díky volnosti, jakou koncept rezidence nabízí. Každá rezervace je uzpůsobena požadavkům a přáním hosta od individuálního doručení zásilek, po navržení prohlídky historických pamětihodností. Samozřejmostí standardu The Julius je jednoduchý a samoobslužný check-in a check-out, bezkontaktní vstup do pokoje, intuitivní a funkční moderní technologie ve společných prostorech,

Provozovatel

The Julius Prague

Senovážné náměstí 3
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 210 016 789
Email:
info@thejulius.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.theju...
GPS:
50,085958 14,430389
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí