Úvod > Kalendář akcí > Festival Zlatá Praha – Zlatý den Zlaté Prahy
Festival Zlatá Praha – Zlatý den Zlaté Prahy
"> ">
24.9.
Přidat foto
Festivaly

Festival Zlatá Praha – Zlatý den Zlaté Prahy

Zlatá Praha je mezinárodní festival prezentující nejlepší televizní hudební a taneční pořady a filmy všech žánrů. Prestižní mezinárodní soutěž je doplněna videotékou, workshopy, koncerty, prezentacemi televizních společností, projekcemi a setkáními s renomovanými režiséry, producenty a choreografy.

Návštěvníci se mohou těšit na nejen na hudební a taneční výstupy, ale také na známé tváře televizních pořadů dětského kanálu ČT. Celým dnem pak návštěvníky provede známá moderátorka Daniela Písařovicová – taktéž účastnice Stardance. Spolu s porotcem a tanečníkem Janem Tománkem uvedou celou řadu známých osobností a tanečníků, kteří jsou s oblíbenými televizními pořady spojeni. Zlatým hřebem celodenního programu bude vystoupení Radka Bangy, rovněž bývalého účastníka taneční soutěže StarDance. Představí se také protagonisté oblíbené televizní soutěže pro amatérské pekaře a pekařky Peče celá země. Kromě divácky atraktivního programu na hlavní scéně bude pro návštěvníky připraveno také množství dalších aktivit: stánek Pečení, stánek Taneční centrum Praha, stánek s upomínkovými předměty ČT, výtvarná dílna, fotokoutek a možnost vyfotit se s maskoty, malování na obličej pro děti, stánek Mincovna. Pro milovníky taneční soutěže StarDance bude připraveno Hvězdné pexeso, kde se prověří, zda znají všechny páry napříč všemi řadami StarDance.Program na podiu:

Autogramiáda 14:00 – 18:00 Hvězdy minulých řad budou rozdávat své podpisy.

Součástí programu Zlatého dne Zlaté Prahy bude také možnost nahlédnout do zákulisí historické budovy Národního divadla. Komentované prohlídky historické budovy Národního divadla představují unikátní zážitek. Začátek v 10, 10:30, 11 a 11:30 hodin.
 

Provozovatel

Zlatá Praha - Česká televize

Náměstí Václava Havla u Národního divadla
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 261 137 179
Tel.:
+420 261 137 014
Email:
lukas.jungbauer@c...
Email:
vitezslav.sykora@...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.festivalzlata...
WWW:
www.festivalgolde...
GPS:
50,081002 14,413572
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny