Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > ADRAběh 2019
Deti_2018
Sportovní akce

ADRAběh 2019

ADRAběh je dobročinný závod pro zkušené běžce, rodiny s dětmi i firmy s profesionální časomírou. Uskuteční se 22. září na pražské Ladronce. Těšit se můžete na doprovodný program a MINI SDG RACE. Poběžte za lepší svět a Cíle udržitelného rozvoje společně s naším ambasadorem Sašou Rašilovem a dalšími.
ADRAběh není tak úplně obyčejný závod. Nejen že vás nabudí endorfiny, ale i ADRAnalinem z dobrého skutku! Letošní ročník se uskuteční v krásném Parku Ladronka. Ať jste hobby běžec nebo profesionál, poběžte s námi za lepší svět a podpořte tak humanitární projekty Adry, které se zasazují o pomoc lidem v nouzi skrze naplnění Cílů udržitelného rozvoje.

Jednotlivé Cíle udržitelného rozvoje zaštítí známé osobnosti jako například Lejla Abbasová, Saša Rašilov, Markéta Davidová či #Weef. Závodíme na tratích na 10 km, 5 km i v rámci štafety 4 x 2,5 km. Dětské závody, které jsou ZDARMA, pak zabaví i vaše ratolesti.

Provozovatel

Adra o.p.s.

Tomanova 1028/1
169 00 Praha 6
Tel.:
+420 734 360 648
Email:
anezka.slavotinko...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.adrabeh.cz
GPS:
50,078714 14,356732
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Cena: 500 Kč

Snížená cena: 300 Kč

Poznámka:Startovné (dar na veřejnou sbírku). Na místě 500 Kč, online 300 Kč.

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Winter Run Praha

Kdy: 18.2.2023. Kde: Park Ladronka.
Praha, Praha

29. břevnovský masopustní průvod 2023

Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 21. února 2023.
Praha 6, Praha

Czech Republic FIM Speedway Grand Prix – Mistrovství světa na ploché dráze

Na pražském stadionu Markéta se uskuteční již 27. ročník mistrovství světa na ploché dráze seriálu FIM Speedway Grand Prix. Pražský plochodrážní stadion Markéta bude hostit elitu světového plochodrážního sportu.
Praha 6, Praha

Kluziště na Vypichu – brusle u obory Hvězda

Veřejné kluziště na Vypichu před oboru Hvězda, v areálu dopravního hřiště Domu dětí a mládeže Praha 6. Bruslení pro veřejnost ve všední dny v čase 12:00-21:00 hod (v dopoledních hodinách vyhrazeno pro školy a školky)a o víkendu od 9:00 do 21:00. 
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Kurzy na kolečkových lyžích

Kolečkové lyže jsou důležitým prvkem v letní přípravě lyžaře – běžce a už dávno nejsou jen pro "profíky", často je nazouvají i nadšenci bez závodních ambicí. V dnešní době mírných zim, jsou kolečkové lyže nezbytné a doslova nenahraditelné.
Praha, Praha

Rozhledna Šiška na Ladronce

V parku Ladronka na pražském Vypichu stojí rozhledna vytvoření ze staré cisterny. Dostala jméno Šiška podle svého tvaru a zpracování vnějšího pláště. Za jasného počasí je z Šišky vidět oboru Hvězda a Prahu 5.
Praha 6, Praha

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichu v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.
Praha 6, Praha

Galerie Kuzebauch v Praze

Galerie Kuzebauch prezentuje výjimečné příklady studiových děl jak mladých, tak zavedených designérů a výtvarníků.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha v Praze

S historií břevnovského kláštera je spjat také pivovar. Možná vznikl již záhy po založení kláštera, jako součást jeho hospodářského zázemí, jeho existenci ovšem jen nepřímo dokládá listina z poloviny 13. století.
Praha 6, Praha

Hotel Adalbert a Klášterní šenk v Břevnovském klášteře

Břevnovský klášter v Praze je spojován s řádem benediktinů. V roce 2003 prošel rekonstrukcí, během níž byl přeměněn na hotel, který nese jméno jednoho ze zakladatelů kláštera, biskupa Vojtěcha (Adalberta). V sousedství hotelu v areálu kláštera je také oblíbená restaurace Klášterní šenk.
Praha 6, Praha

Ippa Café

V Ippa Café můžete ochutnat evergreeny nebo novinky jako mango, hruška nebo cheesecake hned ve čtyřech pražských pobočkách, a to Belgická, Tylovo náměstí, Jungmannova či Břevnov. Ochutnejte dezerty, které nemají v České republice konkurenci.
Praha 6, Praha