Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Café Jen ve Vršovicích

Café Jen ve Vršovicích

Gurmánská turistika
Populární sousedská kavárna, kam se místní s oblibou vydávají na snídani nebo víkendový brunch. Café Jen je proslulé spoustou domácích dobrot a výběrovou kávou z londýnských pražíren. V létě mají vždycky otevřenou krásnou zahrádku přímo na ulici.
Ve Vršovicích, v příjemné Kodaňské ulici se nachází Café Jen, která se vyznačuje příjemným a stylovým prostředím zvoucím k posezení nad kávou či čerstvým domácím pokrmem. Café Jen otevřely před několika lety spolumajitelky Dominika a Hanka a od té doby z něj dělají takové místo, kam by samy vyrazily a menu skládají podle sezóny a především svých chutí. Vyhlášené jsou tady hlavně víkendové snídaně.
 
Vyplatí se sledovat stránky na facebooku, aby bylo upečeno přesně to, na co máte chuť. Spočinout můžete s knihou i s přáteli, pro obě varianty je prostředí příhodné. Tato oblíbená kavárna připomíná některé zahraniční kavárny, jež mají významnou společenskou úlohu posilovat pocit společenství;  i do tohoto podniku pravidelně zavítávají stálí hosté bydlící v jeho okolí.
 
V kavárně se podává široký výběr nápojů a pokrmů, včetně chutných snídaní, lehkých jídel, nápojů z kávy (připravovaných z kávy Has Bean), čerstvých ovocných koktejlů, pečiva, koláčů (například výborný čerstvý jablečný koláč) a mnoho dalšího.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 9. 2019
13.2.
28.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2019

Farmářské trhy na Jiřáku 2019

Praha 3, Praha
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
30.3.
26.12.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí