!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Arcade Hry - největší videoherna a muzeum automatů ve Střední Evropě
Arcade Hry - největší videoherna a muzeum automatů ve Střední Evropě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> ArcadeHry 2020 "> ArcadeHry 2020
+ Přidat foto
Zážitky

Arcade Hry - největší videoherna a muzeum automatů ve Střední Evropě

Největší retro-arkádová videoherna a muzeum arkádových automatů ve Střední Evropě. Nyní již více než 165 funkčních automatů, vytápění na zimu, chlazení na léto. V naší expozici nenaleznete ani jediný výherní automat, zabýváme se výhradně videohrami pro malé i velké hráče.

Pokud stejně jako my nemůžete zapomenout na všechny ty úžasné okamžiky v pouťových maringotkách nebo porevolučních hernách, naše arkádové muzeum je pro vás místo zaslíbené.

Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami. Atmosféru vyjma blikajících obrazovek a log her dokresluje i stylové osvětlení. Ukažte svým dětem, jakými hrami jste se bavili právě vy!

Cílová skupina jsou muži a ženy od 20 do 45 let. Vhodné pro páry i celé party. Možnost uspořádání soukromých a firemních oslav. Možnost zajít se občerstvit do přilehlé restaurace Krčma - občerstvení na místě: pizzy z pece ArcadeHry.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 6. 2020
Hrad Červený Újezd

Hrad Červený Újezd

Unhošť, Střední Čechy
Muzeum venkova na hradě Červený Újezd

Muzeum venkova na hradě Červený Újezd

Červený Újezd, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Vysoký Újezd, Střední Čechy
Mlýnský domov

Mlýnský domov

Jinočany, Střední Čechy