!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Arcade Hry – legendární retroherní zábavní centrum věnované arkádovým videohrám
Arcade Hry - legendární retroherní zábavní centrum věnované arkádovým videohrám
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> Arcade 2020 "> ArcadeHry 2020 "> ArcadeHry 2020
+ Přidat foto
Zážitky

Arcade Hry – legendární retroherní zábavní centrum věnované arkádovým videohrám

Jedno z nejdéle otevřených muzeí videoher v Evropě, které poprvé otevřelo v roce 2011. V expozici naleznete 169 plně funkčních automatů, široké možnosti občerstvení, vytápění na zimu, chlazení na léto, ale hlavně desítky hodin úžasné retroherní zábavy a vzpomínek.

Pokud stejně jako my nemůžete zapomenout na všechny ty úžasné okamžiky v pouťových maringotkách nebo porevolučních hernách, naše arkádové muzeum je pro vás místo zaslíbené.

Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami. Atmosféru vyjma blikajících obrazovek a log her dokresluje i stylové osvětlení. Ukažte svým dětem, jakými hrami jste se bavili právě vy!

Cílová skupina jsou muži a ženy od 20 do 50 let. Vhodné pro páry, rodiny i celé party. Možnost uspořádání soukromých a firemních oslav. Občerstvíte se naší čerstvě pečenou pizzou či triangly, můžete si ale i odskočit do přilehlé restaurace Krčma na Hradě Červený Újezd. Místní krásné prostředí jen dokresluje neopakovatelnou výletní atmosféru místa. 

Zobrazit více
Hrad Červený Újezd

Hrad Červený Újezd

Unhošť, Střední Čechy
Muzeum venkova na hradě Červený Újezd

Muzeum venkova na hradě Červený Újezd

Červený Újezd, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Vysoký Újezd, Střední Čechy
Mlýnský domov

Mlýnský domov

Jinočany, Střední Čechy