Penziony Jihomoravský kraj

V naší nabídce najdete velké množství tipů na krásné penziony, ve kterých můžete strávit příjemnou rodinnou dovolenou, dobrodružné prázdniny s dětmi, romantický víkend se svým protějškem nebo třeba firemní teambuilding.

Penziony v regionu Jihomoravský kraj lákají na rodinnou atmosféru

Penziony v regionu Jihomoravský kraj nabízí ubytování pro nejrůznější příležitosti a jsou velmi oblíbenou alternativou k hotelům. Kvalita poskytovaných služeb bývá často srovnatelná, a navíc si užijete pohodovou rodinnou atmosféru. A to je v dnešní hektické době k nezaplacení. Každý si potřebuje čas od času odpočinout a dobít baterky. A kde jinde můžeme načerpat tolik energie jako v náručí přírody, obklopení voňavým lesem, s nebem plným hvězd nad hlavou.

Penziony také často poskytují zajímavé volnočasové aktivity nebo vám poradí, kam se vydat v okolí na výlet. Zábavu si tak užijí jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi. Můžete si třeba vyzkoušet farmaření, jízdu na koni nebo poznávat kulturní památky, na kole i pěšky. Pokud cestujete s dětmi, vybírejte penziony, které nabízí zábavu i pro ně. Ať už v podobě bazénu, dětského hřiště nebo velké zahrady, na které se mohou proběhnout. Na mnoha místech vám také po předchozí domluvě dovolí, vzít si s sebou svého zvířecího mazlíčka.
Internetové připojení přes wifi nebo televize na každém pokoji jsou dnes už samozřejmostí. Pokud se ale chcete úplně odpojit a relaxovat, existují také penziony bez těchto moderních vymožeností, kde zcela ztratíte pojem o čase a utečete tak od pracovních povinností a starostí všedních dnů. Umíte si to představit?
 

Penziony v regionu Jihomoravský kraj provoněné domácí kuchyní

Kvalitní maso, čerstvé ovoce a zelenina, křupavé pečivo a lahodné mléko. Domácí kuchyně připravovaná z lokálních surovin, šetrně a s láskou, vám připomene prázdniny u babičky. Penziony si své zákazníky hýčkají a dobře vědí, že láska prochází žaludkem. Umožní vám ochutnat tradiční českou kuchyni, jako poctivou rajskou omáčku nebo nadýchané borůvkové knedlíky a potěší vaše chuťové pohárky. Na mnoha místech vyhoví speciálním požadavkům nebo dietním omezením a připraví vám pokrmy bez lepku či bez laktózy, pro vegetariány nebo vegany. Penziony zkrátka ocení všichni milovníci poctivé kuchyně, kteří si rádi pochutnají na dobrém jídle. Kudy z nudy vám přeje dobrou chuť.
Zobrazit více
28. březen 2022 14:00

Penzionem roku je Jelen z Vranova nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jihomoravský kraj
Penzion Jelen na Vranovsku byl oceněn titulem Penzion roku, který uděluje každoročně Asociace hotelů a restaurací (AHR ČR). Nejlépe hodnocený penzion se nachází v malebném Vranově nad Dyjí a pohodlné ubytování zde naleznou především rodiny s dětmi.