Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace s místní tradiční kuchyní v Hlohovci
Penzion
"> Penzion "> Zahrada "> "> Apartmán "> Kridýlka "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> interiér restaurace "> předkrm "> řízek s vídeňským bramborovým salátem "> steak "> hlavní jídlo "> hlavní jídlo
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace s místní tradiční kuchyní v Hlohovci

Celou řadu originálních místních specialit ve stylové restauraci s kachlovými kamny neochutnáte nikde jinde, než v Hlohovci, malebné obci Lednicko – valtického areálu. K dispozici je také cykloterasa pro 40 cyklistů.
Rodinný penzion „Usedlost pod vinohrady“ je zaměřen na pobyty rodin s dětmi, vinařskou a cyklistickou turistiku.

Penzion je vybaven mj. krytým bazénem s protiproudem (v provozu od 7:00 do 19:00, v topné sezoně za poplatek), zimní zahradou, stolním fotbalem, dětským hřištěm, kolárnou a stylovou restaurací s kachlovými kamny. V restauraci je možné pořádat školení, semináře a společenské akce, jako oslavy narozenin či menší svatby (pro max. 60 lidí).  Na cykloterase můžete posedět také bez kola.

Protože je penzion vybaven výhradně masivním dřevěným nábytkem a dřevěnými podlahami, nejsou u nás vítána domácí zvířata. Také díky zákazu vstupu se zvířaty a zákazu kouření ve vnitřních prostorách je penzion vhodný pro alergiky.

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství a penzion Pod Mezů

Vinařství a penzion Pod Mezů

Hlohovec, Jihomoravský kraj
Chaplin Café Hlohovec

Chaplin Café Hlohovec

Hlohovec, Jihomoravský kraj
Hraniční zámeček a Restaurant Essens

Hraniční zámeček a Restaurant Essens

Hlohovec, Jihomoravský kraj
Hotel Apollon Valtice

Hotel Apollon Valtice

Valtice, Jihomoravský kraj