Úvod > Aktuality > Ušetřete za zimní dovolenou v Krkonoších
Ušetřete za zimní dovolenou v Krkonoších
">
Zážitky

Ušetřete za zimní dovolenou v Krkonoších

  • Vydáno21. února 2012
Chystáte se ještě na hory a přemýšlíte, kam se vydáte, aby to vyšlo co nejlevněji? Krkonošský Harrachov přichází s věrnostní kartou, která nabízí spoustu slev nejen na permanentky, ale i na zajímavá místa v okolí. Můžete vyrazit třeba do wellness nebo do krápníkové jeskyně, a to vše se slevou. Kartu získáte zdarma u vybraných ubytovatelů.
Prostřednictvím karty Harrachov Card zjistíte, že zdejší dovolená nemusí být čistě jen o lyžování či turistice, ale o intenzivních různorodých zážitcích. Díky slevám v rozmezí mezi 10 a 30 % budou tyto aktivity cenově podstatně dostupnější, což určitě ocení například rodiny s dětmi, nebo mladí lidé.

Kartu obdržíte zdarma u partnerských ubytovatelů na celou délku vašeho pobytu. Pak už si jen stačí naplánovat, co všechno chcete během dovolené stihnout, kartou se vždy prokázat a můžete začít čerpat slevy a výhody. Pro snadnější orientaci jsou všichni zúčastnění viditelně označeni samolepkou Harrachov Card.

Slevy můžete využít například v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, ve Ski areálu Harrachov nebo v Bozkovských dolomitových jeskyních. Kompletní výčet slev najdete na webu, věnovaném kartě Harrachov Card.
Slevová karta Harrachov Card

Slevová karta Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zdarma.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl