Úvod > Co chcete dělat? > Slevová karta Harrachov Card
Slevová karta Harrachov Card
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Slevová karta Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zdarma.

Stále přemýšlíte kam na letní dovolenou? Největší horské středisko západních KrkonošHarrachov má svým hostům co nabídnout i v létě. Harrachov, to není jen zima, sníh a lyžování. Aktivní dovolená, adrenalinové zážitky, relax či odpočinek, to vše si můžete dopřát plnými doušky i během léta a přitom čerpat rozmanité slevy a výhody s věrnostní kartou Harrachov Card. Karta je dostupná nejen ubytovaným hostům, ale také jednodenním návštěvníkům.

Díky Harrachov Card vás vyveze lanová dráha levněji až na vrchol Čertovy hory, kde máte na výběr z nesčetného množství pěších či cyklo tras a možnost vydat se za poznáváním krás Krkonoš nebo se vrátit lanovkou zpět do Harrachova. Návštěva wellness spojená s relaxováním a odpočinkem bude jistě odměnou nejen pro tělo, ale i duši po více či méně náročném turistickém výletu.

Také za nepříznivého počasí je tu pro vás spousta možností, jak prožít den s Harrachov Card – návštěva krytého plaveckého bazénu, či výlet za kulturou a historií do muzeí v Harrachově a okolí vám jistě zpříjemní vaši dovolenou.

S Kartou Harrachov Card se můžete vydat i za hranice Harrachova a přitom stále výhodněji a se slevami. Prohlídka kozí farmy a brusírny perlíPěnčíně, plavecké bazény, či muzea a mnoho dalších. Na výlet se můžete s Harrachov Card vydat také do sousedního Polska a jistě se nudit nebudete – Termální lázně, uranové štoly, western park, bobová dráha a další – stačí si jen vybrat.

Díky Harrachov Card můžete prožít plnohodnotnou a rozmanitou dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet.

Kartu obdržíte zdarma na dobu pobytu u partnerských ubytovatelů v Harrachově, můžete ji zakoupit u vybraných prodejců nebo on-line za cenu 200 Kč, dospělá osoba a 50 Kč, děti od 5 do 13 let s platností na 2 měsíce v letní sezoně a 1 měsíc v zimní sezoně. Pak už si jen stačí naplánovat, co všechno chcete během dovolené v Harrachově stihnout, kartou se vždy prokázat a začít čerpat slevy. Díky slevám v rozmezí 10 až 30 % budou tyto aktivity cenově dostupnější, což jistě ocení každý z vás.
 

Jednodenní karta

Pro neubytované výletníky je výhodná jednodenní karta. Tu obdrží na parkovišti, které je výchozím místem k Mumlavským vodopádům, do národního parku i do města. Zelená karta nabízí návštěvníkům slevy napříč městem od Muzea skla na jedné straně až po Hornické muzeum na straně opačné.

Podmínkou získání zelené Harrachov Card je odstavení vozu na centrálním parkovišti, kde celodenní parkování přijde na 200 korun.

Aktuální slevy naleznete na webových stránkách Harrachov card.

Provozovatel

Harrachov Card - Městský úřad Harrachov

Harrachov 50
512 46 Harrachov
Tel.:
+420 774 258 050
Email:
info@harrachovcar...
WWW:
www.harrachovcard.cz
GPS:
50,772582 15,433533
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Krkonoše
Město:
Harrachov
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Snížená cena: 50 Kč

Poznámka:

Kartu je možné získat zdarma při ubytování, nebo si ji zakoupit na prodejních místech v Harrachově nebo on-line. Cena je 200 Kč dospělí a 50 Kč děti.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Roubenka

Restaurace Roubenka

Harrachov, Liberecký kraj
Hotel Harrachov Inn

Hotel Harrachov Inn

Harrachov, Liberecký kraj
Resort Sklář Harrachov

Resort Sklář Harrachov

Harrachov, Liberecký kraj
Wellness hotel Svornost v Harrachově

Wellness hotel Svornost v Harrachově

Harrachov, Liberecký kraj