Úvod > Aktuality > Ski areál Razula přivítá lyžaře i na Štědrý den
Ski areál Razula přivítá lyžaře i na Štědrý den
"> "> Ski areál Razula privítá lyžare i na Štedrý den
Zimní sporty

Ski areál Razula přivítá lyžaře i na Štědrý den

  • Vydáno23. prosince 2018
Zatímco v řadě lyžařských středisek se vleky 24. prosince „odmlčí“, ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích mohou vášniví lyžaři vyrazit na svah i na Štědrý den. Rodinná sjezdovka Horal bude na Štědrý den v provozu od 9 do 15 hodin. Skipas, zahrnující rovněž dvouhodinový vstup do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, bude v tento den za korunu.
Sjezdovka RazulaResort Valachy ve Velkých Karlovicích je otevřen pro návštěvníky i na Štědrý den. Rodiče s dětmi si mohou v pondělí 24. prosince zkrátit čekání na štědrovečerní večeři a nadílku pod stromečkem lyžováním na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula i koupáním. Sjezdovka Horal bude na Štědrý den v provozu od 9 do 15 hodin. Skipas zahrnuje rovněž dvouhodinový vstup do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Bazény mohou návštěvníci na Štědrý den využít také ve zkrácené otevírací době do 15 hodin.

Bazény v HoraluV týdnu po Štědrém dnu se pak zimní sezóna ve Ski areálu Razula již rozjede naplno. Kromě sjezdovky Horal bude otevřena i hlavní sjezdovka Razula a to již v celé své kilometrové délce. Od 25. prosince bude provozní doba v obvyklých časech od 8:30 do 17:30, od 27. do 30. prosince by se mělo při příznivých podmínkách konat i večerní lyžování na sjezdovce Razula.

Od 2. ledna 2019 se mohou lyžaři těšit ve Ski areálu Razula na oblíbenou akci Lyžuj a plav: v ceně celodenního a večerního skipasu je k dispozici hodinový vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal, využitelný od pondělí do čtvrtka. Středisko chystá také řadu doprovodných akcí pro lyžaře i běžkaře.
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Další aktuality