Úvod > Aktuality > Mirakulum zve na týden se Čtyřlístkem a připravuje rozšíření areálu
Mirakulum zve na týden se Čtyřlístkem a připravuje rozšíření areálu
"> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Mirakulum zve na týden se Čtyřlístkem a připravuje rozšíření areálu

Vydáno 3. srpna 2021
Fifinka, Myšpulín, Bobík a Piňďa, čtveřice, která provází dětstvím již několik generací na vás čeká až do 8. srpna 2021 v Mirakulu a provede vás celým parkem, abyste se tu cítili jako v pohádce a prožili s nimi nejedno dobrodružství. Park připravuje na příští sezónu další novinky, rozrůst by se měl o deset hektarů.
mirakulumPark Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky, vodní svět  a v neposlední řadě si můžete vyzkoušet jízdy BVP v sousedním Tankodromu.

I přesto, že milovické Mirakulum patří mezi největší zábavní dětské parky v zemi, neustále plánuje další atrakce a rozšíření. Na části nově pořízených pozemků vyrostla zdejší nejnovější atrakce dětská zóna s dřevěnou farmou.

Mirakulum dětská vesničkaHned naproti ní už ale opět probíhá další výstavba. V nové části Mirakula se projedou děti na odrážedlové dráze, nebudou chybět ani šlapací autíčka. Dospělí ocení nové garáže a výstavu užitkových vozidel. Ze současných deseti hektarů se tak velikost Mirakula zdvojnásobí na dvacet hektarů. Dalších pět pak zabere nové parkoviště před areálem.


Do Mirakula za Čtyřlístkem

týden se čtyřlístkemPark Mirakulum je celé prázdniny bez omezení otevřen. Ke vstupu do Parku není potřeba PCR ani antigenní test. Vstupenky lze zakoupit na místě u pokladen. V týdnu od 31. 7. do 8. 8. probíhá zábavná akce „Týden se Čtyřlístkem“. Pro všechny děti Čtyřlístek připravil hrací karty, se kterými budou chodit po stanovištích a plnit různé hry a soutěže. Na posledním stanovišti, po splnění všech úkolů, nepřijdete o spoustu lákavých odměn. Po celou dobu vás průběžně budou doprovázet maskoti Čtyřlístku.

Všem návštěvníkům je park k dispozici bez omezení a v plném provozu. Můžete se tak těšit na všechny atrakce a zábavný doprovodný program tak, jak jste zvyklí.
Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.