!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Jarní prázdniny ve Velkých Karlovicích
Jarní prázdniny ve Velkých Karlovicích
"> "> ">
Zážitky

Jarní prázdniny ve Velkých Karlovicích

Vydáno 26. února 2019
Bohatý program nejen na jarní prázdniny připravil areál ve Velkých Karlovicích. Nabídka je připravena jako pro ubytované, tak i neubytované hosty. Díky bohaté sněhové nadílce ze začátku roku tu i přes mírné oteplení minulých dnů panují stále výborné podmínky pro lyžaře i běžkaře. Čím si sportování zpestřit? Nechejte se inspirovat pěti tipy pro jarní prázdniny.

Lyžuj a plav hodinu zdarma v bazénu

RazulaSpojte lyžování s koupáním v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal. K celodennímu skipasu do Ski areál Razula dostanete v rámci akce Lyžuj a plav do bazénů hodinový vstup zdarma, využít ho můžete vždy ve všední den. Trojice termálních bazénů je vyhřívaná až na 36°C, což je po dni na sněhu velmi příjemný zážitek. Nezapomeňte, že v pondělí a úterý se navíc na skipasy ve středisku vztahuje sleva 20 %.
 

Zabíjačkové speciality na Razule

JZabijačkaelito, jitrnice, ovar nebo výpečky se zelím? Tyto a další zabíjačkové speciality řezníka Milana nabídne od pátku 1. do neděle 3. března Bistro Razula ve Ski areálu Razula. Těšte se na ovarovou polévku, výpečky se zelím a bramborem, ovarový talíř: srdce, podbradek, ledvinky, jazýček či jitrnicový a jelitový prejt a další dobroty.


Golf v zimě? Zkuste s dětmi na Horalu

Ve Velkých Karlovicích si může zahrát golf úplně každý a dokonce i v zimě. Na hotelu Horal si to můžete zkusit při programu Zimní golf pro každého, který vás seznámí s tímto oblíbeným sportem "pod střechou". S instruktorem si zkusíte odpalování, hru na jamky i golfový simulátor AboutGolf, to vše za 490 Kč pro dva dospělé a až dvě děti. Skvělá zábava pro dlouhé zimní večery.
 

Saunová noc ve Wellness Horal

Saunová nocKarlovické relaxační centrum Wellness Horal je nejen na Moravě pojem, kombinace koupání v  termálních bazénech s odpočinkem v saunovém světě nebo při exotických masážích je zde opravdu unikátní. Každou první sobotu v měsíci je celé Wellness Horal otevřeno až do půlnoci. Stejně tomu bude i při Saunové noci 2. března. V saunovém světě, kam mají přístup jen dospělí, se konají saunové rituály každou hodinu.
 

Skvělé lyžování ve Ski areálu Razula

ski razula maškarní lyžovačkaRodiny s dětmi by neměly vynechat sjezdovku Horal ve Ski areálu Razula. Od února je v provozu i oblíbená dětská atrakce - snowtubing. Tři sta metrů dlouhá snowtubingová dráha je v provozu denně od 9 do 16 hodin. Děti se mohou vyřádit i na samotné „modré“ sjezdovce Horal. Část svahu je vyhrazena pro školičku pro nejmenší lyžaře. Nově je školička s vlečným lanem také na úpatí hlavní, kilometrové sjezdovky Ski areálu Razula.

V programu skiareálu nechybí ani letos oblíbená maškarní lyžovačka! Přijeďte na tradiční akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v neděli 10. března 2019 na sjezdovce Horal u hotelu Horal.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.