Úvod > Aktuality > Jarní prázdniny ve Velkých Karlovicích

Jarní prázdniny ve Velkých Karlovicích

Vydáno 26. února 2019 Zážitky
Bohatý program nejen na jarní prázdniny připravil areál ve Velkých Karlovicích. Nabídka je připravena jako pro ubytované, tak i neubytované hosty. Díky bohaté sněhové nadílce ze začátku roku tu i přes mírné oteplení minulých dnů panují stále výborné podmínky pro lyžaře i běžkaře. Čím si sportování zpestřit? Nechejte se inspirovat pěti tipy pro jarní prázdniny.

Lyžuj a plav hodinu zdarma v bazénu

RazulaSpojte lyžování s koupáním v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal. K celodennímu skipasu do Ski areál Razula dostanete v rámci akce Lyžuj a plav do bazénů hodinový vstup zdarma, využít ho můžete vždy ve všední den. Trojice termálních bazénů je vyhřívaná až na 36°C, což je po dni na sněhu velmi příjemný zážitek. Nezapomeňte, že v pondělí a úterý se navíc na skipasy ve středisku vztahuje sleva 20 %.
 

Zabíjačkové speciality na Razule

JZabijačkaelito, jitrnice, ovar nebo výpečky se zelím? Tyto a další zabíjačkové speciality řezníka Milana nabídne od pátku 1. do neděle 3. března Bistro Razula ve Ski areálu Razula. Těšte se na ovarovou polévku, výpečky se zelím a bramborem, ovarový talíř: srdce, podbradek, ledvinky, jazýček či jitrnicový a jelitový prejt a další dobroty.


Golf v zimě? Zkuste s dětmi na Horalu

Ve Velkých Karlovicích si může zahrát golf úplně každý a dokonce i v zimě. Na hotelu Horal si to můžete zkusit při programu Zimní golf pro každého, který vás seznámí s tímto oblíbeným sportem "pod střechou". S instruktorem si zkusíte odpalování, hru na jamky i golfový simulátor AboutGolf, to vše za 490 Kč pro dva dospělé a až dvě děti. Skvělá zábava pro dlouhé zimní večery.
 

Saunová noc ve Wellness Horal

Saunová nocKarlovické relaxační centrum Wellness Horal je nejen na Moravě pojem, kombinace koupání v  termálních bazénech s odpočinkem v saunovém světě nebo při exotických masážích je zde opravdu unikátní. Každou první sobotu v měsíci je celé Wellness Horal otevřeno až do půlnoci. Stejně tomu bude i při Saunové noci 2. března. V saunovém světě, kam mají přístup jen dospělí, se konají saunové rituály každou hodinu.
 

Skvělé lyžování ve Ski areálu Razula

ski razula maškarní lyžovačkaRodiny s dětmi by neměly vynechat sjezdovku Horal ve Ski areálu Razula. Od února je v provozu i oblíbená dětská atrakce - snowtubing. Tři sta metrů dlouhá snowtubingová dráha je v provozu denně od 9 do 16 hodin. Děti se mohou vyřádit i na samotné „modré“ sjezdovce Horal. Část svahu je vyhrazena pro školičku pro nejmenší lyžaře. Nově je školička s vlečným lanem také na úpatí hlavní, kilometrové sjezdovky Ski areálu Razula.

V programu skiareálu nechybí ani letos oblíbená maškarní lyžovačka! Přijeďte na tradiční akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v neděli 10. března 2019 na sjezdovce Horal u hotelu Horal.
Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích - rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark. Od sezóny 2014/15 navíc jedním skipasem propojuje 6 lyžařských areálů.

Termální bazény Wellness Horal -

Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.