Úvod > Co chcete dělat? > Teepee village Tatanka v Safari Resortu Hluboká u Borovan
Ubytování

Teepee village Tatanka v Safari Resortu Hluboká u Borovan

Teepee Village Tatanka nabízí ubytování v krásných indiánských teepee a to buď pro dvojice nebo až čtyřčlenné skupiny. Teepee Village je součástí Safari resortu, budete tu tak zcela v obklopení (nejen) africkými zvířaty.
Safari Resort v Hluboké u Borovan nabízí glampingové ubytování v Teepee village Tatanka, v pravých indiánských stanech! Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů v naší teepee vesničce. Tohle ubytování je především o zážitku. Romantika pro dva, dobrodružství pro děti, zážitky s kamarády. K dispozici je 7 plně vybavených teepee pro dvě nebo čtyři osoby.

Teepee tvoří velká plachta napnutá na dlouhých dřevěných tyčích do tvaru kužele, nejsou tam žádné uzamykatelné dveře, aby šlo teepee úplně zabezpečit. Uvnitř každého teepee je dřevěný uzamykatelný box, ale doporučujeme si cennosti s sebou na dobrodružnou výpravu nebrat.

Vybavení teepee: na dřevěné podlaze je umístěna postel včetně matrace. Lůžkoviny a povlečení jsou k dispozici (ale je možnost si vzít vlastní spacák), lampičky, uzamykatelný box, připojení USB, připojení elektrika 230 V, boxy na oblečení, možnost zapůjčení přímotopu, sezení v podobě malých stoliček se stolkem. K zapůjčení je vyhřívaná deka (v infocentru).

Konstrukce Teepee: dvouvrstvé stěny se zlepšenou tepelnou izolací

Sprcha a WC: sprchy a WC jsou v bezprostřední blízkosti teepee (sprchy jsou na žetony, které obdržíte při příjezdu)

Občerstvení: po celý den je možnost využít nabídky Bistra Naše Farma
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021