Úvod > Co chcete dělat? > Safari Resort Hluboká u Borovan
Příroda

Safari Resort Hluboká u Borovan

Poznejte život více než 230 zvířat 25 druhů v jejich přirozeném prostředí unikátního 90 hektarového přírodního areálu. V areálu se můžete ubytovat v budově Bison lodge či Chateau anebo v Teepee village.
Poblíž Borovan, ve směru jižním, se nachází rozsáhlý areál, který vám nabídne možnost sledovat více jak 200 zvířat 20 druhů v jejich přirozeném prostředí. Nejedná se tedy o druhy převážně exotické jako v případě Zoo Dvorec, ale pravdou je, že takový bizon, klokan, pštros nebo velbloud exotikou také zavání. Kromě nich však můžete potkat také jeleny, daňky, kozy, prasata či osly a to vše díky otevřeným terénní vozům, které vás zavezou přímo do obory za zvířaty.

Safari resort však nespoléhá jen na náhodné návštěvníky obory, ale snaží se prostředí areálu využívat pro řadu kulturních, společenský či sportovních akcí pro děti i dospělé. Safari resort nabízí pravidelnou možnost letu balónem nad stády bizonů a dalších zvířat žijících v jihočeském safari a následný let nad krásnou krajinou Novohradských hor. 


Offroad Safari a zvířata v resortu

Nasedněte do našich otevřených terénních vozů a vyražte přímo do obory mezi zvířata! Je pro vás připravena každý den v časech 9:00, 11.00, 14:00, 16:00 hodin. Pro více informací kontaktujte našeho Rangera +420 773 771 728. Ceník: 290 kč/osobu, děti do výšky 1 m zdarma.
 
  • Obora: jelen wapiti, jelen evropsky (lesní), daněk evropský (skvrnitý), muflon evropský, prase divoké.  
  • Stáje: kůň plnokrevník, quarter horse, osel domácí, koza domácí, koza kamerunská, ovce jákobova, ovce kamerunská, králík domácí, morče domácí, pštros emu hnědý, prase domácí, prase mangalica.     
  • Výběh: velbloud dvouhrbý, lama krotká, jak domácí, texaský dlouhorohý skot, minikráva dexter, minikráva dahomey, skotský náhorní skot (highland), bison americký, kachna domácí.   
  • Volně žijící: čejka chocholatá, čáp bílý, holub hřivnáč, bažant obecný, jestřáb lesní, hrdličky domácí, straka obecná, sojka obecná, kachna divoká březňačka, husa divoká, polák chocholačka, žluna zelená, volavka popelavá, chřástal polní.
  • Rybník "nádrž" za stájemi: kapr, amur, candát, sumec, štika, cejn. 
  • Krmení zvířátek


Ubytování v Safari Resortu

Zažijte jedinečnou atmosféru života mezi zvířaty. Přijeďte se ubytovat do krásných apartmánů uprostřed přírody. V budově Bison Lodge se nachází dvou- a čtyř- lůžkové pokoje, které byly v roce 2019 zcela nově vybudovány a jejich styl koresponduje s přírodou. 

V budově Chateau na vás čekají kompletně zařízené apartmány v zámeckém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Některé apartmány mají vlastní dřevěnou terasu s krásným výhledem na rybník a okolní přírodu. Jiné mají manželskou postel s nebesy v zámecké věžičce. Téměř všechny mají vanu.

Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si život indiánů v naší teepee vesničce. Tohle ubytování je především o zážitku.

Provozovatel

Safari Resort

Hluboká u Borovan 26
373 12 Borovany
Tel.:
+420 773 771 728
Email:
info@safariresort.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.safariresort.cz
GPS:
48,891612 14,673126
 
 

Vstupné

Poznámka:Offroad projížďka: 290 kč/osobu.

 

Časová náročnost

12,0 hodin