Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a restaurant Borovanský mlýn v jižných Čechách
Ubytování

Penzion a restaurant Borovanský mlýn v jižných Čechách

Zdařile zrekonstruovaný mlýn naleznete na břehu jednoho z jihočeských rybníků. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.
Mlýn leží 2 km do Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic, 20 km od Českého Krumlova. Ubytování je k dispozici ve 2 – 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením (wc, vana nebo sprchový kout) nebo v apartmánech. Některé pokoje mají balkón nebo pavlač. Nově je zde k dispozici vodnický pokoj, farmářský, pohádkový nebo andílkový, což ocení hlavně nejmenší návštěvníci, kterým se bude u nás krásně usínat.

U penzionu nechybí také restaurace a vinný sklípek. Posedět můžete na letní terase či u táborového ohně. Pro skupiny lze zajistit grilování selat, jehňat, kuřat. Volný čas můžete trávit těmito aktivitami: kulečník, sauna, posilovna, hřiště, děti se zabaví na dětském hřišti.

Využít můžete vlastní rybník se šlapadly, ve kterém lze též rybařit (povolenky k rybolovu vydává provozovatel penzionu). Od penzionu vede řada značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Děti zajisté uvítají výběh pro kozy a ovce poblíž penzionu. Borovanský mlýn je vhodný pro organizování školení, sportovních soustředění či jiné skupinové akce. Na borovanském mlýně se kromě skvělého ubytování je zde také možnost zabavit se při prohlídce expozice Půda plná pohádek.
Zobrazit více

Provozovatel

Borovanský mlýn s.r.o.

Trocnovská 112
373 12 Borovany
Tel.:
+420 387 981 504
Tel.:
+420 604 943 068
Email:
borovanskymlyn@se...
WWW:
www.borovanskymly...
GPS:
48,894085 14,632946
 
 

Vstupné

Cena: 750 Kč

Poznámka:Cena ubytování je za 1 dospělou osobu za den.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace na Vráži

Restaurace na Vráži

Trhové Sviny, Jihočeský kraj
Pension restaurace Centrum

Pension restaurace Centrum

Trhové Sviny, Jihočeský kraj