Úvod > Co chcete dělat? > Orea Place Charles Bridge – samooblužný hotel v Praze
Ubytování

Orea Place Charles Bridge – samooblužný hotel v Praze

Vyberete si pokoj, vezmete si klíč, uděláte check-in a před odchodem check-out. Během celého procesu i pobytu nenarazíte na recepční. Nebudete přitom v hotelu duchů, nýbrž v hotelu u pražského Karlova mostu. Hotel patří do rodiny Orea Hotels & Resorts.
Orea Place Charles Bridge sídlí v barokní budově z roku 1714 v srdci Malé Strany, vedle Karlova mostu, v Praze. Orea Charles Bridge se od běžných hotelů liší zejména samoobslužnou recepcí, kdy si host všechny záležitosti spojené s rezervací a následným ubytováním zařídí přes webové rozhraní. Takto si vybere i jeden ze čtrnácti pokojů.

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Za příplatek lze objednat přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (zdarma). V koupelnách je sprchový kout, vana a bidet. Je zde vysoušeč vlasů. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem.

Provozovatel

Orea Place Charles Bridge

Míšeňská 12
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 731 439 730
Email:
rezervace.charles...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.oreacharlesbr...
GPS:
50,087654 14,407525
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin