!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Vinařský hotel Pinot u Karlova mostu

Vinařský hotel Pinot u Karlova mostu

Gurmánská turistika
Dopřejte si jedinečné spojení romantiky Malé Strany a skvělých českých a moravských vín. Hotel Pinot nabízí 14 překrásných pokojů pro hosty včetně jednoho luxusního apartmá v podkroví. Koncept hotelu je založen na partnerství s nejlepšími a nejzajímavějšími vinařstvími České republiky.

Každý pokoj hotelu Pinot je věnován jednomu vinařství, nese jeho název a nabízí jeho vína k ochutnání i ke koupi. Víno můžete ochutnat nejen na pokoji, ale i ve vinném baru, při degustacích ve vinném sklepě nebo na výletech za vínem, které hotel organizuje.

Zajímavá lokalita v těsné blízkosti Karlova mostu a nedaleko Pražského hradu nabízí skvělou příležitost pro návštěvu všech pražských atrakcí. Máte-li navíc rádi kulturu vína, potěší hotel vaše srdce i chuťové buňky.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2019