Úvod > Co chcete dělat? > Regionální karta hosta Český ráj

Regionální karta hosta Český ráj

Zážitky
Užijte si Český ráj ještě více díky věrnostní kartě hosta! Jedná se o systém benefitů a dalších výhod, které mohou čerpat nejen turisté, kteří region navštíví, ale i místní obyvatelé. Kartu je možné dostat ve vybraných ubytovacích zařízeních nebo v informačních centrech.
Karty jsou k dostání za poplatek 50 Kčinformačních centrech v regionu a zdarma pak ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde je dostanou hosté jako bonus k pobytu v Českém ráji. Online lze karty také objednat přes e-shop Českého ráje.

Benefity lze čerpat po celý rok od vydání karty, čímž chce Sdružení motivovat návštěvníky k tomu, aby se do regionu vraceli. Držitelé karet tak mohou využít různých benefitů a slev například na hradech a zámcích, v muzeích, sportovních i zábavních zařízeních, v restauracích a prodejnách některých regionálních výrobců nebo čerpat slevy na ubytování v hotelích a penzionech.
 
Na webových stránkách Srdužení Českého ráje najdete všechny slevy a výhody, které můžete díky kartě čerpat, a to nejenom v průběhu svého pobytu, ale po celý další rok od vydání karty. Poskytovatele slev poznáte podle samolepky s logem karty.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí