Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Vinný sklípek Březí u Mikulova

Penzion Vinný sklípek Březí u Mikulova

Gurmánská turistika
Přijďte se pobavit nad sklenkou dobrého moravského vína do sklípku v Březí u Mikulova. Zažijte degustaci přibližně 12 přívlastkových vín s odborným výkladem, občerstvením (domácí zabijačkové mísy) a následnou neomezenou konzumací.
Rodinný vinný sklep a penzion se nachází v malebné obci Březí, vzdálené 4 km od Mikulova, na úpatí Pavlovských vrchů, uprostřed rozlehlých vinohradů.

Ubytovaní je zajištěno v jednom dvoulůžkovém a jednom třílůžkovém pokoji a velké podkrovní místnosti s 9 lůžky. K dispozici je společné sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. Součástí penzionu je krytá terasa s venkovním posezením, dětské hřiště, parkoviště, velká společenská degustační místnost a klenbový sklep.

V nabídce vinného sklepa najdete: sudová vína, přívlastková lahvová vína, posezení ve stylovém sklepě, řízené degustace s odborným výkladem, rodinné oslavy, firemní akce, rauty, zapůjčení kol pro vyjížďky do okolí.

V okolí penzionu a vinného sklípku můžete vyrazit na kole po vinařských naučných stezkách nebo na pěší turistiku do CHKO Pálava. V létě se můžete koupat v letním koupališti v Mikulově, na Novomlýnských nádržích (i vodní sporty a rybaření) nebo v Aqualandu Moravia. Milovníky architektury a historie potěší romantické zříceniny Sirotčí hrádek a Dívčí hrady, Lednicko-valtický areál, Mikulov, Svatý kopeček nebo jeskyně na Turoldu.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí