Úvod > Co chcete dělat? > Bunkering - ubytování v bunkru č. 37 v Březí u Mikulova

Bunkering - ubytování v bunkru č. 37 v Březí u Mikulova

Ubytování
Toužili jste někdy po přespání ve vojenském bunkru? V Březí u Mikulova se váš sen stane realitou. V bunkru č. 37 najdete útulný pokojíček s kamny, pohodlnou postelí i televizí. Ze samotného bunkru je kousek nádherné město Mikulov s výraznou dominantou - barokním zámkem.
Dynamický, promyšlený, vzrušující, to a více jiného jsou synonyma zrekonstruovaného bunkru vzor 37. Nádherné prostředí oblasti Pálavy na jižní Moravě nabízí kromě rozlehlých vinic, útulných sklípků i nespočet kulturních a sportovních aktivit.

Bunkr 37 je dostupný autem po zpevněné komunikaci a je možné parkovat přímo u objektu. Bunkr napájí zelená energie ze solární panelu umístěném na bývalém vojenském vysílači, který se nyní tyčí vysoko nad bunkrem. Uvnitř naleznete postel pro dvě osoby, TV s možností připojení vlastního USB, zabudovaný bluetooth reproduktor, krbová kamna se zásobou dřeva, kanystr s 20l užitkové vody, led osvětlení, měnič na 220V s možností připojit zařízení do 150W, plynový vařič, základní nádobí a mnoho dalšího.

Před bunkrem je možné využít posezení s grilem. Toaleta je realizována suchým WC, které je jen pár kroků od objektu. O vaši bezpečnost se stará automatické foto zařízení zabírající okolí bunkru se záznamem a pro vaše soukromí bez možnosti online sledování. S ohledem na další návštěvníky není možné přijet s domácími mazlíčky.

Poloha a přístupnost bunkru vytváří ideální startovací pozici na podnikání výletu do okolí na kole, autem či na motorce. Přijďte si užít nevšední zážitek do Bunkru 37.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 9. 2020
21.11.
Ochutnávka mladých vín

Ochutnávka mladých vín

Dobré Pole, Jižní Morava
29.11.
Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Dobré Pole, Jižní Morava
20.12.
Vánoční zpívání

Vánoční zpívání

Dobré Pole, Jižní Morava
12.12.
13.12.
Vánoční výstavka

Vánoční výstavka

Dolní Dunajovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí