Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Monarch
Gurmánská turistika

Restaurace Monarch

Restaurace Monarch sídlí v centru Prahy v ulici Na Perštýně. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve to byl vinný bar, poté gastrobar; stávající restaurace Monarch je v provozu od května roku 2017.

Za projektem stojí skupina Premier Group, stejně jako za restaurací Grand Cru Restaurant a karlínským Pohostincem Karlín. Členem skupiny je významný hráč na trhu s víny a destiláty, společnost Premier Wines & Spirits. Pro restauraci je výhradním dodavatelem lihovin, destilátů, vín a nealkoholických nápojů i vlastních značek jako Baron Hildprandt. O autentickou a neopakovatelnou chuť jídel se stará šéfkuchař Alan Dlugopolský. Zákazníci ho mohou spatřit v otevřené kuchyni uprostřed restaurace.

Vedle tradičních českých pokrmů tu nabízí „pravé“ americké steaky ze stařeného masa. USDA certifikace garantuje nejvyšší kvalitu dostupného hovězího masa z USA, které na svůj okamžik čeká ve speciální lednici na suché zrání a je vystaveno pohledům hostů. Milovníci vín tu mají možnost ochutnat vynikající vína od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství ze zbytku Evropy. Restaurace získala prestižní ocenění v podobě Zlatého lva pro sezónu 2020.

Provozovatel

Monarch

Na Perštýně 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 703 182 801
Email:
info@monarch.cz
WWW:
monarch.cz
GPS:
50,083819 14,418246
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny