Úvod > Co chcete dělat? > V Zátiší – stabilní hvězda pražské gastronomie
V Zátiší - stabilní hvězda pražské gastronomie
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

V Zátiší – stabilní hvězda pražské gastronomie

V Zátiší je tajemství chutí! Dva šéfkuchaři každý den odhalují tajemství nových chutí a s radostí se s hosty dělí o své objevy. Všechny suroviny dostávají V Zátiší dvě dimenze.
Mladý šéfkuchař Milan Hořejš zkušeně a přísně dohlíží na kvalitu oblíbených českých specialit restaurace V Zátiší a zároveň si hraje se sezónními surovinami. Nebojí se netradičních kombinací. Michelinskou hvězdou oceněný indický šéfkuchař Mahavir Kansval přinesl na menu svěží exotické chutě i intenzivní vůni koření. V Zátiší se u rozmanitého menu nudit nebudete.

Všechna ocenění, která tým restaurace V Zátiší po celou dobu své existence sbírá, jsou naší velkou pýchou a radostí. Nejvyšší vyznamenání nám ale každý den dáváte vy, naši hosté, když se k nám pravidelne již po mnoho let vracíte a věnujete nám to nejcennější, váš čas. Jste to právě vy, kdo spoluutváříte menu. Oba šéfkuchaři se zájmem a s pokorou naslouchají všem vasim přáním a postřehům. Díky vám nezmizela z menu tradiční svíčková omáčka anebo křupavá kachnička s bílým a červeným zelím.

"In vino veritas", a tak není žádným tajemstvím, ze Libor Pavlíček, Managing Director V Zátiší, osobně vybírá každé víno do nabídky restaurace a věřte, ze nedělá žádné kompromisy. Na vinný lístek V Zátiší se dostanou jen ty nejlepší ročníky, vybrané šarže a nejkomplexnější chutě. Dobré víno je radost, štěstí, láska i oslava života v celé jeho velikosti. Je tajemstvím krásné chvíle. Nechte si ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno a vychutnávejte si ho klidně jen po skleničkách. Wine Pairing je V Zátiší jedním ze základních stavebních kamenů celého menu.

Ukryjte se před neutichajicím ruchem velkoměsta ale i před zraky zvedavých kolemjdoucích. Vychutnávejte si exkluzivní pochoutky a soukromí v elegantním prostředí. Budeme u vás v okamžiku, kdy nás budete potrebovat, ale nikdy dříve ani později. Restaurace V Zátiší je rozdělena do několika místností, které spojuje rukopis české designérky Barbary Hamplové, ale zároveň si ponechávají svůj jedinečný charakter. V Zátiší skromně poskytne kulisu vaší slavnostní večeři, výjimečné romantické schůzce nebo úspešnému obchodnímu jednání. Tajemství vašich setkání u nás zůstane v bezpečí.