Úvod > Co chcete dělat? > Penzion St. Leonhard na Šumavě

Penzion St. Leonhard na Šumavě

Ubytování
Penzion je díky svému vybavení vhodný především pro rodiny s dětmi. Široká je proto nabídka dětských postýlek, židliček. Naleznete u nás také dětské hřiště, pískoviště a spoustu dalších hraček.
Dále jsou k dispozici šipky, stolní tenis, kuželky, biliár, trampolína 5m a 3m, houpačka, prolézačka, klouzačka či dětská lezecká stěna. Nově i naučnou stezku s perníkovou chaloupkou.
 
Penzion je tříhvězdičkový a nabízí ubytování v 1x jednolůžkovém, 12x dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a 2x apartmá, vše vybavené TV/SAT, minibar, balkon, WC, sprcha, fén na vlasy. Apartmány mají vany.
 
V penzionu je vnitřní bazén se slanou vodou, terasa se solární sprchou, vnitřní sauna (parní a suchá). Bar s kachlovým krbem, stylová restaurace s letní terasou. Pro děti je k dispozici dětská hernička a venkovní hřiště. Hopsající poníci Ponnie a spousta dalších atrakcí.
 
Za penzionem najdete rybník a nádhernou přírodu, včetně naučné stezky pro děti. K jízdě po hladině rybníka se bude hodit šlapadlo. Milovníci koní mohou přivézt i své miláčky do jezdeckého areálu, k dispozici je vnitřní i venkovní boxy na ustájení, krytá hala 40x20m se zrcadly, venkovní jízdárna a výběhy.
 
Parkování a připojení k internetu zdarma jsou zde samozřejmostí.

Penzion St. Leonhard  se nachází na samotě v klidné části západní Šumavy, asi 25 km od Klatov směr Nýrsko, za obcí Chudenín cca 1km. Dostupnost je však výborná po opravené asfaltové silnici. Získal ocenění v anketě "Penzion roku" 2016 a 2017 - Nejlepší venkovský penzion a v TOP10 ČR 2011,14,15,16,17.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion restaurant Bečvářův srub

Penzion restaurant Bečvářův srub

Železná Ruda, Šumava
Pivovar Kout na Šumavě

Pivovar Kout na Šumavě

Kout na Šumavě, Plzeňsko a Český les