Úvod > Co chcete dělat? > Autokemp Nýrsko
Ubytování

Autokemp Nýrsko

Rodinnný klidný kemp nedaleko koupaliště nabízí ubytování v chatkách, vlastních karavanech a stanech. K dispozici je restaurace s terasou, dětské hřiště, sportoviště, wifi připojení k internetu a elektrické přípojky pro karavany.
Autokemp Nýrsko najdete na klidném místě na okraji města Nýrska, hned vedle městského koupaliště. V kempu je pro vás připravena travnatá plocha pro stanování, vyhrazené plochy s elektrickými přípojkami pro přívěsy a karavany i pohodlné chatky.

Kemp zabírá travnatou plochu s krásným výhledem do přírody. Jedná se o klidný rodinný kemp vhodný pro rodiny s dětmi nebo starší osoby. Při pobytu v kempu jistě sami pocítíte zdejší klidnou atmosféru a zjistíte, že provozovatelům autokempu jde o spokojenost hostů, a nejen o výdělek za každou cenu.
 

Vybavení a služby kempu

V autokempu můžete využívat společnou kuchyňku s elektrickými vařiči a několika lednicemi. Při vaření a mytí nádobí si nemusíte připadat jako titulní hrdina pohádky "Oslíčku otřes se", protože použití kuchyňky včetně vařičů, teplé vody na mytí nádobí a použití lednice pro základní potraviny (což neznamená pivo!) je zdarma.
 
Součástí areálu je restaurace s bohatým výběrem hotových jídel i minutek, v červenci a srpnu je přímo v kempu oteřen obchůdek s potravinami.
 
V ceně pobytu je i Wi-Fi připojení k internetu, které můžete využít téměř na celé ploše kempu. V umývárně jsou kromě umyvadel s teplou vodou zdarma připraveny i sprchy na žetony.
 
Vaše děti jistě ocení dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou, pro příjemné večery pak můžete využít společné ohniště. Pokud chcete mít při večerním posezení trochu více soukromí, můžete si v recepci za poplatek půjčit gril i s uhlím a grilovat přímo na terase chaty nebo u vašeho karavanu.
 

Sportovní vybavení

Přímo v kempu můžete využít volejbalové hřiště a tenisový kurt, můžete si také za poplatek vypůjčit badminton, různé míče a létající talíř (frisbee). U recepce najdete také hřiště na petanque. V prostorách restaurace je k dispozioci kulečníkový stůl.
 
Koupaliště bohužel není součástí autokempu, nejdete ho ale hned vedle. Protože má ale koupaliště jiného provozovatele, nemohou vám v autokempu garantovat jeho služby.

Ubytování a restaurace v okolí