Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Chornitzerův dům v Telči
Ubytování

Penzion Chornitzerův dům v Telči

Chornitzerův dům z roku 1530 se nachází uprostřed náměstí Zachariáše z Hradce v Telči. Už při vstupu do penzionu z krásného náměstí ucítíte příjemnou atmosféru, která začíná u milé paní recepční a končí za domem u rybníka. Chornitzerův dům spadá do projektu Domy s duší.
Vaším útočištěm ve starobylém domě bude jeden ze čtyř apartmánů určených pro dvě až pět osob. Všechny jsou vybaveny jednou nebo dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s prostornou sedací soupravou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Pro relaxaci zvolte apartmán s vířivou vanou a pro opravdovou romantiku apartmán s vanou volně stojící uprostřed ložnice. Ráno se těšte na skvělou snídani, kterou si můžete vychutnat v nově zrekonstruovaných prostorech nebo v zahradě.


Apartmán se sprchovým koutem

LCD TV, satelit, Wi-Fi, DVD přehrávač, minibar, trezor, kompletně vybavená stylová kuchyně s jídelním stolem (k dispozici káva, čaj, cukr, smetana), dvě koupelny se sprchovým koutem, obývací pokoj, ložnice, WC, fén, deštník, výzdoba obrazy z okolí, šatna, automatická pračka.
 

Apartmán s vanou v ložnici

LCD TV, satelit, Wi-Fi, minibar, trezor, kompletně vybavená stylová kuchyně s jídelním stolem (k dispozici káva, čaj, cukr, smetana), obývací pokoj, ložnice s vanou a paravanem, WC, koupelna se sprchovým koutem, fén, deštník, výzdoba obrazy z okolí, šatna.
 

Apartmán s klimatizací

Klimatizace, LCD TV, satelit, Wi-Fi, minibar, trezor, kompletně vybavená stylová kuchyně s jídelním stolem (k dispozici káva, čaj, cukr, smetana), obývací pokoj, ložnice s prosklenou stěnou, WC, koupelna se sprchovým koutem, fén, deštník, výzdoba obrazy z okolí, šatna.
 

VIP apartmán s klimatizací

Klimatizace, LCD TV, satelit, domácí kino, Wi-Fi, minibar, trezor, krb, kompletně vybavená stylová kuchyně s jídelním stolem (k dispozici káva, čaj cukr, smetana), obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a prosklenou stěnou, ložnice s oddělenými lůžky, WC, koupelna s masážní vanou a sprchovým koutem, fén, deštník, výzdoba obrazy z okolí, šatna, automatická pračka, žehlička, žehlící prkno.


Autem můžete vjet na náměstí přímo před dům. Vyložíte si zavazadla a paní recepční vám zapůjčí parkovací kartu. Vysvětlí vám cestu k parkovišti, které je vzdálené cca 200m. Snídaně se podává v nově zrekonstruovaných prostorech. Wi-fi připojení je zdarma v každém apartmánu.

Provozovatel

Penzion Chornitzerův dům (Athanor CZ s.r.o.)

Náměstí Zachariáše z Hradce 56
588 56 Telč
Tel.:
+420 720 611 712
Email:
info@chornitzeruv...
WWW:
https://www.chorn...
GPS:
49,184299 15,454246
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Amigo

Restaurace Amigo

Telč, Kraj Vysočina
Hotel U Černého orla v Telči

Hotel U Černého orla v Telči

Telč, Kraj Vysočina
Pension Kamenné slunce Telč

Pension Kamenné slunce Telč

Telč, Kraj Vysočina
Švejk Restaurant v Telči

Švejk Restaurant v Telči

Telč, Kraj Vysočina