Úvod > Co chcete dělat? > Venkovní poznávací hra Nachozeno
Zážitky

Venkovní poznávací hra Nachozeno

Pokud vás láká si udělat výlet do krásné Telče, určitě byste neměli skončit pouze u návštěvy věhlasného náměstí a zámeckého parku. Poznejte malebnou Telč formou venkovní hry a zažijte netradiční druh zábavy!
Jak si váš výlet do Telče oživit?

Nebaví vás jezdit od města k městu a číst stále stejné informace, letopočty a nepříliš zajímavé informace, které si stejně nikdy nezapamatujete? Pak jste naše spřízněná duše a právě vám by se mohla líbit naše první, venkovní poznávací hra Nachozeno v Telči!

Spojili jsme poznávání se zábavou, protože cestování milujeme a myslíme si, že by mělo být v první řadě o společných zážitcích, na které jednou rádi zavzpomínáte. Mysleli jsme přitom ale i na zvídavé duše a během hry se samozřejmě dozvíte i spoustu zajímavostí právě o Telči.

 

Jak hra funguje?

Čekají na vás až 4 hodiny off-line zábavy a poznání ve formě zábavných úkolů, kvízů a hádanek. Hra je dimenzovaná pro 2-6 hráčů a zahrát si ji může opravdu každý, od zamilovaného páru, přes rodinu, až po větší skupinu přátel. Pokud hledáte způsob, jak si oživit váš další výlet, tak přesně pro vás je venkovní hra Nachozeno. Veškeré herní materiály potřebné ke hře jsou součástí balení dostupné na našich webových stránkách.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Amigo

Restaurace Amigo

Telč, Kraj Vysočina
Hotel U Černého orla v Telči

Hotel U Černého orla v Telči

Telč, Kraj Vysočina
Pension Kamenné slunce Telč

Pension Kamenné slunce Telč

Telč, Kraj Vysočina