Úvod > Co chcete dělat? > TripGame aneb poznej město jinak

TripGame aneb poznej město jinak

Zážitky
Aktivujte skrytá místa, získejte indicie a vyluštěte šifru. TripGame vás provede kolem nejzajímavějších míst a zákoutí města. Ideální volba pro den s přáteli, nabitý výlet s rodinou či cool dopoledne se spolužáky. Hra je připravena v různých variantách pro města: Třebíč, Jihlava, Ostrava, Telč.
V partě lidí, kterou si zvolíte, půjdete po stopách, jež vás provedou nejen kolem historicky známých míst města. Zde na vás čekají zapeklité úkoly i logické hádanky. Mohou se jí účastnit skupiny po 2–5 osobách. Každá skupina si díky aktivaci kódu nahraje do telefonu kompletní aplikaci ke hře (ke hře v terénu není potřeba internet v telefonu). 

Aktivovaná aplikace má 12hodinový časový limit. Hru tedy lze rozložit na celý den, ale také jen na jedno dopoledne. Úkol je jediný, objevit všechna skrytá místa ve městě, aktivovat je přes aplikaci v telefonu, odpovědět na získané otázky a rozluštit konečnou šifru. Hra je realizována vždy v historickém centru města. Jít můžete s jinou skupinou dohromady, ale i samostatně. 

Více verzí hry zajistí, že skupiny nebudou mít na stejných místech stejné otázky.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 7. 2020
25.5.
31.10.
Příběh Benediktinského kláštera

Příběh Benediktinského kláštera

Třebíč, Vysočina
21.8.
23.8.
Městské slavnosti Třebíč

Městské slavnosti Třebíč

Třebíč, Vysočina
1.5.
31.10.
Výstava v Jaroměřicích nad Rokytnou

Výstava v Jaroměřicích nad Rokytnou

Jaroměřice nad Rokytnou, Vysočina
16.8.
Isara na Velkomeziříčském kulturním létě

Isara na Velkomeziříčském kulturním létě

Velké Meziříčí, Vysočina