Úvod > Co chcete dělat? > Hotel U Černého orla v Telči
Ubytování

Hotel U Černého orla v Telči

Hotel U Černého orla leží v historickém centru města a nabízí ubytování ve více než 30 pokojích v historické budově, jejíž historie sahá až do 16. století.
Hotel U Černého orla je umístěn na překrásném historickém náměstí v Telči, zapsané v roce 1992 do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Historie vzniku hotelu sahá podle historických záznamů uložených na Městském úřadě v Telči až do 16. století, nejstarší majitel domu je doložen k roku 1543. Hostinská tradice se zde píše od roku 1907.

Hotel disponuje 33 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a příjemným interiérem, vybaveným televizí, sprchovým koutem nebo vanou a WC. V hotelu je zdarma k dospozici wifi připojení. Pro imobilní návštěvníky je k dispozici pokoj s bezbariérovým přístupem. Všechna tři podlaží hotelu jsou propojena výtahem. Hotel U Černého orla je jedním z největších zařízení nabízejících ubytování v Telči a jako jediný je schopen ubytovat v Telči větší skupiny.

Na ubytovací část hotelu přímo navazuje přízemní restaurace pro 85 osob členěná na dva salonky, součástí je i privátní salonek pro 10 osob. V letních měsících je před podloubím navíc zařizována předzahrádka. V části prvního poschodí je místnost s tanečním parketem s kapacitou přibližně 80 míst. Dřevěnou shrnovací stěnu lze tuto místnost rozdělit na dva samostatné salonky pro 50 a 30 hostů.

V restauraci si pochutnáte na tradičních českých jídlech, jako je vepřo,knedlo,zelo, kachní stehno se zelím, hovězí guláš, kynuté knedlíky a další speciality.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel U Černého orla Telč

nám. Zachariáše z Hradce 7
588 56 Telč
Tel.:
+420 567 243 222
Email:
hotel@cernyorel.cz
WWW:
www.cernyorel.cz
GPS:
49,184430 15,452483
 
 

Vstupné

Cena: 1 400 Kč

Poznámka:Cena za 2lůžkový pokoj od 1400 do 1800 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Švejk Restaurant v Telči

Švejk Restaurant v Telči

Telč, Kraj Vysočina
Restaurace Amigo

Restaurace Amigo

Telč, Kraj Vysočina
Pension Kamenné slunce Telč

Pension Kamenné slunce Telč

Telč, Kraj Vysočina