Úvod > Co chcete dělat? > Hotel U Hraběnky Telč
Hotel U Hraběnky Telč
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel U Hraběnky Telč

Hotel U Hraběnky, v těsné blízkosti centra města Telč, se nachází v budově z 18. století. Nabízí restauraci, 2 letní terasy a malé wellness centrum s vířivkou a saunou. Na historické náměstí je možné dojít příjemnou procházkou kolem rybníka nebo cestami zámeckého parku.
Hotel U Hraběnky vznikl v prostorách původního barokního domu. Díky šetrné rekonstrukci budovy byly zachovány i ty nejjemnější z původních detailů. Právě ony dokreslují jedinečný kolorit stavby, jejího ducha šlechtického sídla. Hotel má kapacitu 17 pokojů (38 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem (včetně apartmá s masážní vanou) a standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením, minibarem a minitrezorem. Jeden dvoulůžkový pokoj je upraven jako bezbariérový. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka včetně chůviček. Samozřejmě nabízíme možnost vyprání a vyžehlení prádla.

Součástí hotelu je také stylová restaurace řešená v duchu šlechtických hodovních síní. Hlavní dominantou je funkční otevřený krb. Připravuje se zde typická česká kuchyně, jídla hotová i minutková. K dispozici je rovněž salonek s kapacitou 15 míst.

V areálu hotelu naleznete také bowling, který nabízí 2 moderně vybavené bowlingové dráhy s automatickými stroji. Bowling je k dispozici nejen hostům hotelu, ale všem, kteří chtějí relaxovat při sportu. Provozní doba je na základě předešlé telefonické rezervaci (na čísle 567 578 554), zahrát si bowling je možné i v dopoledních hodinách.


Provozovatel

Hotel U Hraběnky

Slavatovská 96
588 56 Telč
Tel.:
+420 567 578 551
Tel.:
+420 776 178 551
Email:
recepce@hotel-uhr...
WWW:
www.hotel-uhraben...
GPS:
49,186820 15,450418
 
 

Vstupné

Cena: 1 950 Kč

Poznámka:Cena 2lůžkového pokoje v hlavní sezoně (1.6.-15.9.)

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Panský dvůr Telč

Penzion Panský dvůr Telč

Telč, Kraj Vysočina
Švejk Restaurant v Telči

Švejk Restaurant v Telči

Telč, Kraj Vysočina
Hotel U Černého orla v Telči

Hotel U Černého orla v Telči

Telč, Kraj Vysočina