Úvod > Co chcete dělat? > Mamaison Hotel Riverside
Lázně a wellness

Mamaison Hotel Riverside

Hotel svým elegantním ubytováním, kouzelným výhledem a špičkovým zázemím nabízí pobyt ve stylovém a historickém prostředí. Mamaison Hotel Riverside nabízí ideální ubytování pro klienty z oblasti pracovní i rekreační turistiky v moderní pražské části Smíchov.
Hotel má 79 pokojů a nachází se na západním břehu řeky Vltavy, odkud se snadno dostanete k hlavním pražským památkám. V hotelu můžete využít konferenční prostory s moderním vybavením, restauraci a Lounge bar. Dále si můžete dopřát relaxační masáž.

Ubytování vyšší třídy v Mamaison Hotel Riverside vás oslní originální výzdobou a prostornými interiéry. Pokoje jsou elegantně zařízené, vkusně vybavené a příjemné. Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Klasická architektura samotné budovy se odráží ve vstupní hale, restauraci a baru – to vše jsou ideální místa pro vaši relaxaci, kde si můžete vychutnávat atmosféru tohoto hotelu.

Provozovatel

Mamaison Hotel Riverside Prague

Janáčkovo nábřeží 15
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 225 994 611
Email:
reservations.rive...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.mamaison.com/...
WWW:
www.mamaison.com/...
GPS:
50,074459 14,409048
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

24,0 hodin