Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Jak se točí film – základy filmové režie
Zážitky

Jak se točí film – základy filmové režie

Divadelní a filmová společnost Zity Kabátové se sídlem na Barrandově pořádá semináře, které jsou určeny pro všechny, co mají zájem blíže se seznámit s filmovou tvorbou. Kurzy jsou určené široké veřejnosti především studentům od 12 let a dospělým v oblasti divadelní a filmové tvorby.

Kurz je dobrým základem pro amatéry i začínající filmaře, kteří přemýšlí, že by se filmování věnovali profesionálně. Je dobrou přípravkou pro ty, kteří už možná nějaké video nebo filmeček natočili, ale touží se zdokonalit. Lektorem je známý Ondřej Kepka.

Divadelní a filmová společnost Zity Kabátové nabízí i kurzy herectví, dabingu, moderátorství, zvukové tvorby a režie. Všechny kurzy navazují na tradiční tvorbu s přihlédnutím k novým moderním trendům. 

Provozovatel

Divadelní a filmová společnost Zity Kabátové

Kříženeckého nám 322/5
Studio Barrandov a.s.
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 607 975 904
Email:
info@divadlofilm.cz
WWW:
www.divadlofilm.cz
GPS:
50,075709 14,407391
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Aktuality

Putovní výstava Tváře úmluvy Cites

Výstava v meziposchodí 1. a 2. patra Krajského úřadu Středočeského kraje má za cíl přiblížit široké veřejnosti problematiku obchodu s ohroženými druhy živočichů a rostlin, které jsou chráněny Úmluvou o mezinárodním obchodu s volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami.
Praha 5, Praha

Voilà!

Koncerty tria Voilà! jsou pro diváky takovým malým hudebním výletem po Francii. Hlas Zdenky Trvalcové připomíná svým témbrem časy, kdy na ulicích Paříže zpívala Edith Piaf. Ostatně není náhoda, že Zdenka roli této zpěvačky ztvárňovala několik let v muzikálu "Edith Piaf – vrabčák z předměstí".
Praha, Praha

Groove Dock – Jazz to Dance

Mix afro-kubánských rytmů s funkovými beaty a tropickými melodiemi Vás čeká během sobotní taneční noci v Jazz Docku.
Praha, Praha

Jazz Dock Dětem – Krejčík hrdina

Krejčík hrdina – akční taškařice, kde krejčí "jednou ranou padesát zabil" se utká s kancem, loupežníky i s obrem.
Praha, Praha

Michito Sanchez & Czechiando

Světoznámý perkusionista Michito Sanchez se podílel na nahrávkách oceněných a nominovaných na několik cen Grammy, a během své bohaté kariéry koncertoval po celém světě. Spolupracoval s největšími jmény hudební scény, jako jsou Rolling Stones, Marcus Miller nebo Stevie Wonder.
Praha, Praha

Jazz Dock Orchestra meets Hammond Organ

V rámci svého dubnového koncertu Jazz Dock Orchestra přivítá hráče na Hammondovy varhany Jana Andra a také kytaristu Jiřího Šimka.
Praha, Praha

Ondřej Konrád & Gumbo

Po delší odmlce se vrací na scénu Jazz Docku, kde byla dlouho stálou položkou programu, kapela Ondřej Konrád & Gumbo.
Praha, Praha

Arbenz X Osby – Krijger "Conversation"

V této zbrusu nové mezikontinentální spolupráci se uznávaný švýcarský bubeník Florian Arbenz připojil k holandskému mágovi Hammondových varhan Arno Krijgerovi a americké saxofonové legendě Gregu Osbymu, aby společně uvedli deváté album ze série "Conversation" s názvem "Targeted".
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Wellness Centrum Radlice

Pohodová sportovní atmosféra na vás čeká ve Wellness Centru Radlice v Praze. Na své si zde přijde každý, kdo vyznává wellness a chce být fit. Vyzkoušet můžete aerobic, pilate, kryokomoru vacu, fitness nebo Solar studio.
Praha 5, Praha

Andělín – péče a zábava pro vaše děti

Nabízíme péči o děti v době, kdy se jim nemůžete věnovat, nebo si chcete od rodičovských povinností odpočinout. Připravíme zábavné prostředí pro děti na svatbě, narozeninovou oslavu, nebo dětský koutek na firemní party. O děti pečujeme s láskou a radostí, jak by se líbilo nám, být na jejich místě.
Praha 5, Praha

Švandovo divadlo na Smíchově

Švandovo divadlo na Smíchově je scénou hlavního města Prahy a moderním evropským kulturním centrem živých umění. Jeho repertoár tvoří především inscenace stálého činoherního souboru a další produkce, jež se dělí do pravidelných programových cyklů věnujících se různým žánrům a disciplínám.
Praha 5, Praha

Kostel svatého Jakuba Staršího – pohřebiště Přemyslovců na Zbraslavi

Kostel svatého Jakuba Staršího v Praze na Zbraslavi umožňuje prohlídky kostela s hrobkami Václava II., Elišky Přemyslovny a dalších Přemyslovců.
Praha 5, Praha

RC Andílek – kurzy pro rodiny s dětmi

Kurzy pro rodiče a děti od 3 měsíců do 7 let. Chceme rodičům umožnit, aby čas trávili aktivně, činorodě a získali nové sociální kontakty, nabyli nové dovednosti, sdíleli své zkušenosti a udrželi si optimistický přístup při péči o děti.
Praha 5, Praha

Americký Clogging v Praze

Rčení "step by step" s námi dostává nový význam! Vyzkoušejte s námi v Americe velmi populární country step Clogging! Naučíte se s námi vše pěkne od začátku a rozhodně poctivě od podlahy se zkoušenou a kvalifikovanou lektorkou.
Praha 2, Praha

Privátní pivní lázně a sauny v Praze

Vykoupat se v pivě? Samozřejmě ano! Dopřejte si ničím nerušený odpočinek a relaxaci v soukromém pivním wellness a sauně. Blahodárný účinek na tělo a nabití energie je garantováno.
Praha 5, Praha

Týmová hra Cryptex v Praze

Týmová hra Cryptex přináší zcela nový herní zážitek a dobrodružství. Vyřešte logické a další nástrahy v některé z našich místností do 60 minut a poté se dostaňte z místnosti ven. Klíčem k úspěchu je důvtip a logické myšlení.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha

Daily lunch menu – obchodní oběd v restauraci Costa Praga v NH Prague

Unikátní moderní Hotel NH Prague se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou a obklopených bohatou zelení. Hotel nabízí kromě ubytování služby restaurace a fitness centra.
Praha 5, Praha

Mamaison Hotel Riverside

Hotel svým elegantním ubytováním, kouzelným výhledem a špičkovým zázemím nabízí pobyt ve stylovém a historickém prostředí. Mamaison Hotel Riverside nabízí ideální ubytování pro klienty z oblasti pracovní i rekreační turistiky v moderní pražské části Smíchov.
Praha 5, Praha

Kavárna Mezi Srnky

Kavárna Mezi Srnky nabízí výběrovou kávu z pražírny Fathers Coffe a lokální a farmářské suroviny, ze kterých připravuje nejen výborné snídaně. Kavárna má pobočky na Vinohradech a na Smíchově.
Praha 5, Praha

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha

Prostě dobrý kafe

Malá a útulná kavárna v Praze na Smíchově, kde mají Prostě dobrý kafe. A nejen to. Čerstvě praženou kávu si koupíte i domů a k ní vše potřebné pro její kvalitní přípravu.
Praha 5, Praha

Bockem

Tady si udělejte na snídani opravdu čas, hned z rána to totiž bude zážitek, který vám prosvítí celý den, za kterým se také jistě brzy s přáteli vrátíte. Bockem totiž servíruje nejen tříchodové večeře, ale právě i snídaně.
Praha 5, Praha

Antonínovo pekařství v Praze

Pro voňavý chleba a křupavé čerstvé rohlíky si můžete zajít do našich domácích pekáren na Vinohradech, ve Vršovicích, v Karlíně, v Holešovicích a v Bubenči.
Praha 5, Praha