!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Ginger & Fred restaurant v Tančícím domě

Ginger & Fred restaurant v Tančícím domě

Gurmánská turistika
V nejvyšších dvou patrech Tančícího domu s úchvatným výhledem na Pražský hrad a Malou stranu se od konce dubna 2014 v prostorách bývalé restaurace Céleste nachází příjemná brasserie Ginger & Fred.
Kuchyně Ginger & Fred je moderní a kreativní interpretací francouzské kuchyně s důrazem na pečlivě vybrané čerstvé ingredience a neměnnou kvalitu přípravy a prezentace jídel. Samozřejmostí je rozsáhlý vinný lístek a také velký výběr digestivů a přátelská obsluha, to vše v současném moderním prostoru.
 
Menu restaurace vychází především z francouzské kuchyně, které šéfkuchař Rudolf Doležal doplňuje i pokrmy z ostatních kuchyní. Ochutnat tak můžete nejen čerstvé ryby, mořské plody i vyhlášené speciality telecí a vepřové z bio farmy Medito.
 
Vychutnat si zde můžete nejen výborné pokrmy,ale také pohled z vyhlídkové terasy, kde můžete obdivovat Prahu z 360 stupňů. Netradiční interiér restaurace vznikl ve spolupráci s galerií Art salon S, českými a zahraničními umělci. Hned při výstupu z výtahu vás přivítá socha od Barbory Maštrlové. Ta je rovněž autorkou díla skokanského můstku s názvem páru ručně malovaných židlí. Další originálně ztvárněné židle se zvířecími motivy a plátna na zdech pochází z dílny mladého malíře Adama Jílka.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019